M5 FILM wyprodukował spot dla regionu Warmii i Mazur

Informacja Prasowa - 09.03.2020
273

M5 FILM wyprodukował spot dla regionu Warmii i Mazur

Dom produkcyjny M5 FILM, wyprodukował spot promujący region Warmii i Mazur, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Działania reklamowe przebiegają pod ogólnym hasłem: „Warmia i Mazury zapraszają przez cały rok”.

Zdjęcia do spotu miały miejsce w zeszłym roku na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Przez siedem dni ekipa M5 odwiedziła m.in. Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Frombork. Urząd posługuje się hasłem#CUDOWNIE, który nawiązuje do poprzednich kampanii promocyjnych, aby utrwalać wizerunek regionu.  Kampania promująca region wraz z emisją spotu rozpoczęła się 28.02 w 49 kinach sieci Helios w całej Polsce. Jej celem jest promocja region w tym promocja spotu także w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, YouTube, Twitter na kanale pod nazwą  „mazury.travel”.

Efektem prac są filmy przedstawiające najatrakcyjniejsze miejsca regionu. Spot został wyprodukowany w wersjach 2:38, 30” i 15”, a kampania promująca objęła swym zasięgiem Kina Helios i Internet.

Jednocześnie rozpoczęła się kampania promocyjna regionu i jego atrakcji za granicą (Wielka Brytania, Niemcy i Litwa).

Spot promocyjny został zrealizowany w ramach postępowania przetargowego dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...