Lubię tak jak Ty, słuchać Radia ZET!

Informacja Prasowa - 03.01.2024
243

"Lubię tak jak Ty, słuchać Radia ZET"

Sylwia Grzeszczak została twarzą kampanii wizerunkowej Radia ZET. Tym razem jej główne hasło brzmi „Lubię tak jak Ty, słuchać Radia ZET”. Kampania obejmie telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Bardzo się cieszę, że do nowej odsłony kampanii swojego wizerunku zgodziła się użyczyć Sylwia Grzeszczak – jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych przez słuchaczy Radia ZET piosenkarek. Tym samym chcemy jeszcze mocniej podkreślić muzyczny charakter stacji. Idealnie do tego pasowała energetyczna piosenka „Bang, bang”, która stała się jednym z największych przebojów minionego roku w Polsce. W nowej reklamie wspólnie z Sylwią zapraszamy słuchaczy do świata Radia ZET, w którym cały czas „się dzieje” – nasi prowadzący serwują moc pozytywnych treści, niebanalne poczucie humoru, różnorodność, a wszystko w rytm najlepszej muzyki. Z nami nie ma nudy od rana do nocy!

mówi Katarzyna Piecuch, dyrektor marketingu Grupy Eurozet

Wizerunek piosenkarki polecającej stację pojawi się m.in. na billboardach i citylightach w największych miastach Polski. Od 5 stycznia w telewizjach ogólnopolskich i tematycznych będą emitowane spoty, w których wykorzystano przebój zatytułowany „Bang, bang”. Podobnie jak na jesieni, obok muzycznej gwiazdy występują dobrze znani z anteny prowadzący Radia ZET. Kampania obejmie również sieci kin i media społecznościowe.

 

Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiadał Dział Marketingu Radia ZET, który we współpracy z Zenithem, zajął się również planowaniem i zakupem mediów.

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...