LoveBrands Group dla marki Hellena

Informacja Prasowa - 20.06.2023
261

Celem współpracy jest promowanie i wzmacnianie marki Hellena

Agencja LoveBrands Group wygrała przetarg na całościową obsługę z zakresu influencer marketingu dla marki Hellena. Celem współpracy jest promowanie i wzmacnianie marki Hellena poprzez skierowane do influencerów działania oraz budowanie zaangażowanej społeczności.
„Oranżada Hellena to nie tylko popularny, orzeźwiający napój o wyjątkowych smakach, ale przede wszystkim jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek, niekwestionowany lider w swojej kategorii. Przed nami ambitne cele na kolejne lata, a podjęcie współpracy z agencją LoveBrands Group jest krokiem naprzód w osiąganiu tych celów. – mówi Magdalena Koszela, Marketing Manager, przedstawiciel marki Hellena.
Agencja LoveBrands Group będzie odpowiedzialna za stworzenie koncepcji kreatywnej oraz całościową egzekucję kampanii w ramach influencer marketingu. Początek kampanii zaplanowany jest na III kwartał 2023 roku. W ramach współpracy, powstanie content promujący markę, ale przede wszystkim angażujący społeczność internetową wokół idei wynikających z DNA marki.
„Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani na partnera dla marki Hellena. Bardzo doceniamy otwartość marki na wejście w nowe obszary i odwagę do podjęcia tematów ważnych z punktu widzenia odbiorców mediów społecznościowych. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca umocni oranżadę Hellena jako lovebrand wśród polskich konsumentów. ” – mówi Dorota Bieniek-Kaska, prezes LoveBrands Group.
Za obsługę projektu odpowiadać będzie zespół LoveBrands Digital: Karolina Kraśnicka (Communication Consultant) oraz Maria Tomczyńska (Junior Social Media Consultant)

Comments

comments

261
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...