Lars Silberbauer nowym dyrektorem marketingu HMD Globa

Informacja Prasowa - 28.09.2022
131

Jestem podekscytowany dołączeniem do HMD Global

HMD Global, dom urządzeń Nokia, ma przyjemność ogłosić, że Lars Silberbauer został nowym CMO firmy.

Silberbauer będzie kierował globalnymi działaniami marketingowymi HMD w zakresie całego portfolio smartfonów, telefonów, tabletów i akcesoriów firmy Nokia, a także usług konsumenckich i korporacyjnych HMD Global.

Lars będzie podlegał bezpośrednio Florianowi Seiche, dyrektorowi generalnemu, który kontynuuje opracowywanie i realizację długoterminowej strategii rozwoju pełnego portfolio urządzeń Nokia i usług HMD Global.

– Jestem podekscytowany dołączeniem do HMD Global w tak wyjątkowym czasie. Właśnie uruchomiliśmy nową, rewolucyjną usługę Circular, która ma na celu zmianę sposobu, w jaki patrzymy na posiadanie smartfonów, a także zaprezentowaliśmy najbardziej ekologiczny smartfon w historii marki. Z niecierpliwością czekam na efekty naszej wspólnej pracy. Będziemy kontynuować transformację cyfrową w naszych działaniach marketingowych. Chcemy stać się wpływowym liderem cyfrowym i łączyć ludzi z całego świata bez negatywnego wpływu na stan środowiska – powiedział Lars Silberbauer, nowy dyrektor marketingu HMD Global.

Przed pracą w HMD Global, Lars kierował zespołami marketingu i digitalu w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, a także był wiceprezesem MTV Digital Studios, gdzie koncentrował się na rozwijaniu MTV poprzez kanały digitalowe i społecznościowe. Lars pracował również w LEGO jako Global Senior Director, gdzie zrewolucjonizował komunikację firmy, przekształcając markę, która nie była obecna w mediach społecznościowych, w jednego z najbardziej wpływowych digitalowych liderów na świecie.

 

 

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...