LAN-owe finały polskiej ligi esportowej z udziałem gwiazd

Informacja Prasowa - 27.05.2021
44

LAN-owe finały polskiej ligi esportowej z udziałem gwiazd

LAN-OWE FINAŁY POLSKIEJ LIGI ESPORTOWEJ Z UDZIAŁEM GWIAZD

Już w ten piątek 4 najlepsze drużyny CS:GO rozpocznie rywalizację w finałowych rozgrywkach PGE Dywizji Mistrzowskiej. Zwycięska czwórka pierwszy raz od 1,5 roku znów spotka się na LAN-ie. Stawka jest wysoka, bo zawodnicy powalczą o łączną pulę nagród 100 000 złotych, slot do kwalifikacji do BLAST Premier Fall 2021 i wyróżnienia MVP. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. inwestorzy Polskiej Ligi Esportowej, czyli Dawid Podsiadło i Marcin Gortat. – Żyjemy w wyjątkowych czasach,
a ten turniej daje nam szansę na nowo zakosztować wielkich emocji
– mówi legenda NBA.

TYTUŁ MISTRZA POLSKIEJ LIGI ESPORTOWEJ

7 kolejek fazy zasadniczej, dziesiątki godzin spędzonych na wirtualnych mapach, nieoczekiwane zwroty akcji, wyścig po kolejne punkty w meczowej tabeli, aż w końcu winning moments, które z pewnością zapadną w pamięci fanów i komentatorów – to wszystko doprowadziło graczy 6 najlepszych zespołów polskiego CSa do fazy pucharowej PGE Dywizji Mistrzowskiej. Nadchodzące zmagania będą jednak inne niż wszystkie. Pierwszy raz od 1,5 roku zawodnicy 4 drużyn podczas finałowych rozgrywek znów usiądą obok siebie, by ramię w ramię walczyć o tytuł mistrza Polskiej Ligi Esportowej.

Esportową historię tworzymy wspólnie z graczami i fanami, dlatego cieszę się, że jako Polska Liga Esportowa stale wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Niezmiennie dbamy o profesjonalną rywalizację na najwyższym poziomie, oferując przy tym wyjątkowe emocje. Tym razem ku zaskoczeniu środowiska gamingowego i po tak długo wyczekiwanej przez wszystkich przerwie znowu gramy na stacjonarnym evencie – podkreśla Radosław Wójcik, Head of Communication & PR.

LANOWE FINAŁY PEŁNE ATRAKCJI

Dla Polskiej Ligi Esportowej to wydarzenie będzie unikalnym przedsięwzięciem z jeszcze jednego powodu: LANowe zmagania transmitowane będą aż z trzech miejsc. Podczas finałowego weekendu połączymy się z komentatorem obecnym w telewizji Polsat Games oraz z hostami w ESPOCIE, czyli gamingowym sercu stolicy i w Esports Performance Center w Warszawie, jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie ośrodków oraz pierwszym w historii profesjonalnym centrum szkoleniowym dla organizacji esportowych w Europie. Podczas tak ważnego i przełomowego dla polskiej sceny esportowej wydarzenia, nie może zabraknąć przedstawicieli świata sportu, mediów
i show biznesu, dlatego też w sobotni wieczór porozmawiamy na żywo m.in. z inwestorami Polskiej Ligi EsportowejDawidem Podsiadło i Marcinem Gortatem. Sportowe emocje i gorącą atmosferę dodatkowo podkręci gamingowy wehikuł czasu, czyli atrakcje w postaci strefy retro gamingu.

NAGRODY MVP OD MARCINA GORTATA

To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie Polska Liga Esportowa przygotowała dla zawodników
i kibiców, przy wsparciu partnera tytularnego dywizji oraz zaangażowaniu sponsorów. Gracze staną
w szranki po 100 000 złotych, slot do kwalifikacji do prestiżowego, międzynarodowego turnieju BLAST Premier Fall 2021 oraz nagrody MVP ufundowane przez legendę NBA i inwestora Polskiej Ligi EsportowejMarcina Gortata. Grający pod nickiem „MG13” koszykarz z sukcesami zgłębia tajniki esportu – Żyjemy w wyjątkowych czasach, a ten turniej daje nam szansę na nowo zakosztować wielkich emocji. Zawodnicy mogą sobie spojrzeć prosto w oczy i wymienić uprzejmości. Doskonale znam to uczucie z gry w NBA. Faza playoffs, zarówno w NBA, jak i w esporcie, rządzi się swoimi prawamii wygrywa ten, kto pokaże największy charakter – mówi Gortat.

FINAŁOWY RUNDOWN

Pierwszy mecz finałowych rozgrywek PGE Dywizji Mistrzowskiej rozpocznie się w najbliższy piątek 28 maja o godz. 18.00. Transmisja w Polsat Games, na YouTube oraz na twitch.tv/polsatgames. Specjalną relację na żywo z ostatniego dnia finałów przygotuje również redakcja WP Sportowych Faktów. Śledźcie nas też w mediach społecznościowych pod hashtagiem #finalyPLE.

Comments

comments

44
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...