Kwiecień na Nickelodeon: nowy „Star Trek: Prodigy” i finał Kids’ Choice Awards

Informacja Prasowa - 04.04.2022
8

Kwiecień na Nickelodeon: nowy „Star Trek: Prodigy” i finał Kids’ Choice Awards

Kwiecień na Nickelodeon: nowy „Star Trek: Prodigy” i finał Kids’ Choice Awards

Już w kwietniu na antenie Nickelodeon widzowie poznają zwycięzców 35. plebiscytu Kids’ Choice Awards, a także bohaterów nowego serialu z kultowego uniwersum – „Star Trek: Prodigy”. Ale to nie wszystko! Na dzieci i młodzież czekać będą również premierowe odcinki oraz maratony ulubionych seriali.

Stacja Nickelodeon przygotowała wyjątkową premierę dla wszystkich wielbicieli science fiction! Już 18 kwietnia na kanale zadebiutuje serial animowany z uniwersum Star Treka – „Star Trek: Prodigy”. Historia ma swój początek w kolonii robotniczej nadzorowanej przez tajemniczego Wróżbitę i jego cybernetycznego sługę – Drednoka. To tam poznamy jednego z więźniów i głównego bohatera, Dala R’ela. Jego determinacja, by stać się wolnym, stanowi początek niezwykłej przygody! Kiedy zostaje przydzielony do pracy w głębi kolonii u boku potężnej, ale uroczej Rok-Tahk, odkrywa opuszczony statek Gwiezdnej Floty – USS Protostar. Razem z inżynierem Jankomem Pogiem, ciekawskim i inteligentnym telepatą Zero oraz psotnym kleksem o imieniu Murf, ta niedoświadczona załoga rozpoczyna trudną ucieczkę. Na domiar złego, bohaterowie nieumyślnie porywają córkę Wróżbity – Gwyn. Stacja zaprasza nie tylko najmłodszych pasjonatów science fiction, ale również wiernych fanów kultowego uniwersum w kosmiczną podróż i przed telewizory od poniedziałku do piątku o godz. 19:20.

Kwiecień na antenie Nickelodeon obfituje w głośne wydarzenia – już 13 kwietnia o godz. 18:30 zostanie wyemitowana 35. gala rozdania nagród Kids’ Choice Awards! To jedyne na świecie wydarzenie, w którym dzieci i młodzież wyróżniają swoich ulubieńców ze świata filmu, muzyki czy internetu. Obok supergwiazd takich jak Tom Holland, Ariana Grande, Billie Eilish, Ed Sheeran czy Olivia Rodrigo, do walki o statuetkę stanęli również polscy artyści i influencerzy. W kategorii „Ulubiona polska gwiazda” widzowie mogli głosować na Sanah, Darię Zawiałow, Roxie Węgiel, Dawida Kwiatkowskiego i Natalię Szroeder. O tytuł „Ulubionego polskiego influencera” walczyli z kolei CookieMint, Kinga Sawczuk, Maria Jeleniewska, MelaModela i TwinStyle. Sprawdźmy, kto okaże się faworytem najmłodszych i otrzyma statuetkę, a kto zostanie oblany zieloną mazią!

Dla wszystkich fanów przygód w krainie „Smerfów” Nickelodeon przygotował zupełnie nowe historie. Premierowe odcinki serii emitowane będą od poniedziałku 25.04 do piątku 29.04 o godz. 15:30. Z kolei w Wielkanocny weekend na widzów czeka moc niekończącej się zabawy. Od piątku 15.04 do poniedziałku 18.04 o godz. 12:15 będą emitowane maratony seriali takich jak: „Niebezpieczny Oddział”, „Niebezpieczny Henryk” „Grzmotomocni” oraz „Harmidom”.

 

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...