Kulczyk Foundation i Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski sfinansowały nocne działanie Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Redakcja PR - 08.11.2017
145

Kulczyk Foundation i Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski sfinansowały nocne działanie Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży powstał z inicjatywy Komitetu Europejskiego. W 2008 roku Polska stała się piątym krajem Unii Europejskiej, w którym rozpoczął swoje działanie.

Niestety obecnie linia czynna jest od godziny 12 do 22. Takie obostrzenie czasowe nierzadko utrudnia pomoc potrzebującym młodym ludziom. Na szczęście ten problem niebawem będzie już tylko historią. Stanie się tak za sprawą Kulczyk Foundation oraz Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski. Te dwie organizacje zdecydowały się wesprzeć finansowo Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.

Dzięki nim linie będą aktywne do późnych godzin. Od nowego roku telefon zaufania będzie czynny również w godzinach 20-2.

Taka inicjatywa bardzo cieszy, szczególnie gdy w grę wchodzi pomoc innym.

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży obecnie działa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12-22. Umożliwia anonimowe zwierzanie się z życiowych problemów dzieciom oraz młodzieży. Pomoc dostępna jest pod numerem 116 111.

Comments

comments

145
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...