Krzysztof Żukowski Account Managerem w grupie LTTM

Informacja Prasowa - 26.02.2020
206

Krzysztof Żukowski Account Managerem w grupie LTTM

Krzysztof Żukowski, poprzednio związany z agencją Cape Morris, został Account Managerem w grupie LTTM (LifeTube, TalentMedia i Mellon Media). Na nowo objętym stanowisku kieruje zespołem projektowym, który odpowiada za obsługę klientów takich jak AliExpress oraz Hortex.

Oprócz zarządzania zespołem i koordynacji realizacji dla wyżej wymienionych marek, Krzysztof Żukowski jest również odpowiedzialny za działania new bizowe: nawiązywanie relacji i zdobywanie nowych klientów. Z branżą marketingu związany jest od 2014 roku, a na swoim koncie ma między innymi nominację w konkursie Kreatura za projekt stworzony dla marki Mercedes-Benz Trucks Polska.

Doświadczenie w branży reklamowej oraz pracy dla międzynarodowych marek Krzysztof Żukowski w grupie LTTM będzie mógł rozwinąć koordynując projekty influencer marketingowe, które wymagają znajomości specyfiki mediów społecznościowych oraz reklamy w internecie. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzysta w tworzeniu oraz realizacji skutecznych kampanii z twórcami internetowymi – kanałów marek czy programów ambasadorskich – komentuje Piotr Łuczak, Managing Partner w grupie LTTM.

Przed rozpoczęciem współpracy z grupą LTTM, Krzysztof Żukowski związany był z agencją Cape Morris, gdzie obsługiwał marki takie jak Tefal Polska, 3M oraz Browar Perła. Wcześniej przez 2 lata w Grandes Kochonos zajmował się realizacjami dla Kenwood, Carlsberg oraz Mercedes-Benz. Jego doświadczenie obejmuje też współpracę z agencjami Lubię.to oraz Isobar Polska, gdzie był odpowiedzialny za pracę dla marek takich jak McDonald’s, Polkomtel, Grolsch i H&M.
Krzysztof Żukowski - Account Manager w grupie LTTM

Krzysztof Żukowski – Account Manager w grupie LTTM

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...