Krzysztof Szczepaniak Project Managerem w Lighthouse

Informacja Prasowa - 26.03.2024
175

Krzysztof Szczepaniak Project Managerem w Lighthouse, objął stanowisko Project Managera w dziale technologicznym w Lighthouse

Krzysztof Szczepaniak będzie pracował dla kluczowych klientów działu technologicznego z obszaru nowych technologii, w tym m.in. branży telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i elektromobilności. Krzysztof będzie także wspierał rozwój praktyki Tech i działania new biz.

Z branżą PR i marketingu związany jest od 2013 roku. Odpowiadał za projekty realizowane dla takich firm jak GK PGE, Bunge, Vastint i Betacom, a także dla podmiotów publicznych, m.in. dla Parlamentu Europejskiego i miasta Łódź jako kandydata wystawy Expo 2022. Pracował jako project manager w agencjach Profile i The Change, a także jako strateg agencji Tarraya. W latach 2015-2016 był także dyrektorem zarządzającym marki Leadgenerator, która realizowała projekty kampanii leadowych dla takich firm jak HP, IBM, Atende, Emplo i Stanusch Technologies.

Wcześniej przez wiele lat pracował jako dziennikarz. Był redaktorem działu Kraj tygodnika Przekrój w latach 2005-2010, reporterem i współprowadzącym w Polskim Radiu Bis (1994-2001), dziennikarzem Press oraz asystentem wydawcy w BBC Polska, a także współtworzył podwaliny wydawnictwa PMPG jako redaktor naczelny miesięcznika studenckiego „Dlaczego”.

Krzysztof jest absolwentem dziennikarstwa UW w Warszawie.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...