Konkurs dla blogerów i vlogerów sportowych

Informacja Prasowa - 19.05.2017
120

Konkurs dla blogerów i vlogerów sportowych

Redakcja portalu Profil Aktywny ogłosiła konkurs skierowany do blogerów i vlogerów zajmujących się różnego rodzaju aktywnością. W ramach konkursu można wygrać nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości blisko 20 000 zł. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Przygotować pomysł na aktywny projekt i przekonać do siebie jury oraz internautów!

Do konkursu mogą zgłaszać się blogerzy i vlogerzy w jednej z pięciu kategorii:

  • bieganie
  • pływanie
  • jazda na rowerze
  • turystyka i trekking
  • fitness i siłownia, crossfit.

 By wziąć udział w walce o wartościowe nagrody należy przygotować aktywny projekt – ciekawy, dobrze przemyślany i co najważniejsze aktywny. Dla blogerów i vlogerów to doskonała okazja do tego, by zdobyć środki na od dawna odkładane marzenia i pomysły.

Dwuetapowy konkurs

Propozycje autorskich pomysłów można wysłać do 31 maja poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie kontaktowej: http://profilaktywny.pl/. Jury konkursowe w każdej z 5 kategorii wyłoni 3 zgłoszenia. Decydujące znaczenie na tym etapie będzie mieć kreatywność wyzwania, z jakim chcą się zmierzyć uczestnicy. Następnie pomysły 15 finalistów zostaną poddane ocenie internautów, którzy zdecydują o tym, kto zwycięży. Głosowanie potrwa od 5 do 18 czerwca.

Nagrody do 20 000 zł

Na zwycięzców czekają cenne nagrody przeznaczone na realizację ich autorskich pomysłów: vouchery na sprzęt sportowy i 10 000 zł w gotówce. Wykorzystując otrzymane nagrody, zwycięzcy konkursu będą realizować swoje aktywne pomysły. Dodatkowo zwycięzcy mogą zostać stałymi redaktorami Profilu Aktywnego z regularną pensją.

Comments

comments

120
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...