Klaudia Król dołącza do Spotlight Agency

Informacja Prasowa - 15.07.2019
106

Klaudia Król dołącza do Spotlight Agency

Od 15 lipca do zespołu Spotlight Agency na stanowisko kierownika produkcji dołącza Klaudia Król. Będzie odpowiadała za koordynację projektu specjalnego, którego start Spotlight planuje w ciągu najbliższego miesiąca.

Klaudia Król w latach 2017-18 jako project manager w Studio Piotr Krajewski odpowiadała za koordynację sesji zdjęciowych w Polsce i za granicą, współpracę z pracowniami architektonicznymi oraz klientami instytucjonalnymi i zarządzanie mediami społecznościowymi. Od listopada 2018 roku była związana z Ferreri Investments, gdzie jako kierownik produkcji planowała i koordynowała plany filmowe, przygotowywała scenografię i współpracowała z Dannym Ferrerim, Stuartem Burtonem (Stuu) oraz twórcami kanałów Beksy, Waksy, Do Roboty i Dla Pieniędzy. Zajmowała się także obsługą klientów komercyjnych, w tym planowaniem lokowań produktów.

W Spotlight Agency Klaudia Król będzie zatrudniona przy projekcie specjalnym, którego start agencja zaplanowała na najbliższe tygodnie. – Wierzę, że kompetencje Klaudii w zakresie kierownictwa produkcji oraz świetna znajomość branży influencerskiej, sprawią, że idealnie odnajdzie się w nowej roli. Cieszę się, że do zespołu dołączają osoby z tak dużym doświadczeniem, dobrą energią i pasją – mówi Olivia Drost, partner zarządzająca w Spotlight.

Klaudia Król jest absolwentką zarządzania ze specjalizacją socjologia biznesu i mediów w Akademii Leona Koźmińskiego, a obecnie kończy studia magisterskie na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi na tej samej uczelni.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...