Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN24. Otwiera hotel na Zanzibarze

Informacja Prasowa - 30.07.2019
268

Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN24. Otwiera hotel na Zanzibarze

Katarzyna Werner, wieloletnia dziennikarka TVN24, wkrótce przestanie pojawiać się na antenie. Planuje długi urlop i przeprowadzkę na Zanzibar – podaje portal branżowy Press.pl.

– To prawda. Znikam z anteny, ale nie odchodzę z TVN, robię sobie dłuższą przerwę – tłumaczy Werner. Złożyła już wniosek o wielomiesięczny urlop i chce ten czas poświęcić na założenie razem z mężem hotelu na Zanzibarze. – W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń – dodaje Werner.

Jej współpracownicy przyznają, że o tych planach mówiła już od kilku miesięcy. Po raz ostatni przed urlopem w paśmie porannym TVN24 Werner pojawi się 1 września.

Katarzyna Werner od ponad 10 lat jest dziennikarką TVN24, gdzie prowadzi „Wstajesz i wiesz”, ale była też prezenterką programu „Polska i świat” i w TVN24 BiS. Wcześniej przez pięć lat związana była z Telewizją Polską, gdzie była jedną z prowadzących „Wiadomości” TVP 1. W przeszłości była też dziennikarką TVP Poznań.

źródło:https://wiadomosci.onet.pl/kraj/katarzyna-werner-zawiesza-prace-w-tvn24-otwiera-hotel-na-zanzibarze/wzdqem8

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...