Katarzyna Małek poprowadzi komunikację Centrum Edukacji Obywatelskiej

Informacja Prasowa - 19.02.2020
141

Katarzyna Małek poprowadzi komunikację Centrum Edukacji Obywatelskiej

Katarzyna Małek objęła stanowisko ekspertki ds. komunikacji w Centrum Edukacji Obywatelskiej, największej zajmującej się edukacją organizacji pozarządowej w Polsce. Do jej najważniejszych zadań należy przeprowadzenie rebrandingu oraz całościowa koordynacja komunikacji fundacji. Małek jest także odpowiedzialna za strategię komunikacyjną, która ma wspierać zmiany zachodzące w całościowym działaniu CEO.

Katarzyna Małek

Małek ma prawie 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań komunikacyjnych, a także tworzeniu strategii komunikacji. Przez ostatni rok była związana z IAA Polska Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy. Swoje wcześniejsze doświadczenia zdobywała w pracy w agencji Consulting’n more. Z ramienia agencji współpracowała między innymi z firmami takimi jak Multikino Media, IMS S.A., AkzoNobel, Volkswagen, Nestle czy CEDC. Ponadto ma w swoim portfolio projektową współpracę z agencją Stor9_ oraz doświadczenie w pracy w Grupie TVN S.A. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (filologia polska) oraz Szkoły Głównej Handlowej (zarządzanie projektami).

Centrum Edukacji Obywatelskiej to największa działająca w sektorze edukacji organizacja pozarządowa w Polsce. Działa w Polsce od 25 lat, a z jej wsparcia korzysta około 20 tysięcy nauczycielek i nauczycieli oraz dyrekcje kilku tysięcy szkół z całej Polski. Razem z CEO wprowadzają oni metody nauczania i tematy, dzięki którym uczennice i uczniowie angażują się w swoją edukację i lepiej radzą sobie z wyzwaniami współczesnego świata. CEO prowadzi obecnie około 25 programów, wśród których  są takie jak Szkoła Ucząca Się, Szkoła dla Innowatora, Młodzi w Akcji, Szkoła Demokracji, Młodzi Głosują, Noc Bibliotek, Latarnik Wyborczy, Szkoła Tolerancji oraz programy edukacji globalnej i ekologicznej.

W zeszłym roku fundacja przyjęła nową strategię działania zakładającą między innymi koncentrację działalności programowej oraz wzmocnienie ogólnej widoczności koncepcji edukacyjnych wypracowanych przez CEO. Działania koordynowane przez Katarzynę Małek związane są z realizacją tych celów oraz bieżącą obsługą komunikacyjną organizacji.

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...