Katarzyna Dziurska ambasadorką linii INNOVUM®

Informacja Prasowa - 04.02.2020
11

Katarzyna Dziurska ambasadorką linii INNOVUM®

Tancerka oraz miłośniczka i popularyzatorka sportu, Katarzyna Dziurska, rozszerzyła współpracę z firmą Olimp Labs stając się twarzą nowej linii produktów beauty – rewolucyjnych preparatów z serii INNOVUM®. Profesjonalna linia suplementów diety przeznaczona jest dla kobiet wymagających, aktywnych, ceniących sobie najwyższą jakość oraz pragnących posiadać zdrowe, gęste włosy, piękną skórę i mocne paznokcie.

Współpraca pomiędzy firmą Olimp Labs, a Katarzyną Dziurską trwa od 2015 roku, z początku obejmując produkty z kategorii suplementów sportowych. Zaangażowanie ambasadorki skupione było na promowaniu zdrowego, aktywnego stylu życia w ramach marki Olimp Sport Nutrition. W 2018 roku współpraca została rozszerzona o pierwszy produkt z kategorii suplementów farmaceutycznych – ThermLine, środek wspomagający odchudzanie. Z początkiem 2020 roku Katarzyna Dziurska stała się twarzą nowej linii Innovum.

Dla mnie współpraca z marką Olimp Labs jest niezwykle ważna z uwagi na wiarygodność i jakość produktów. Stosując je już piąty rok i z doświadczenia wiem, że są po prostu skuteczne. Tym bardziej ucieszyła mnie propozycja dotycząca nowej linii produktów urodowych przeznaczonych dla kobiet.” – Kaśka Dziurska, ambasadorka linii INNOVUM®.

Nowa seria to kompleksowo działające preparaty zawierające odpowiednio dobrane zestawy składników aktywnych. Działają na organizm od wewnątrz, dostarczając składniki odżywcze niezbędne do utrzymania skóry, włosów i paznokci w dobrej kondycji. W skład linii INNOVUM® wchodzą 4 preparaty: INNOVUM® beauty shot, INNOVUM® silica, INNOVUM® silica MAX oraz INNOVUM® Biotinum fast. Preparaty uzupełniają wzajemnie swoje działanie tworząc niezbędnik dla każdej kobiety dbającej o swój wygląd.

W każdej z nas jest piękno i wierzę, że dzięki pracy nad sobą oraz odpowiedniemu wsparciu każda kobieta ma szansę na to, aby pokazać swoje mocne strony. Chcę zarażać tym pozytywnym przekazem innych oraz udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych! „- Kaśka Dziurska, ambasadorka linii INNOVUM®.

 

 

Comments

comments

11
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...