Karolina Maria Siudyła po 15 latach pracy, odchodzi z agencji magnifiCo

Jerzy Ciszewski - 19.04.2016
35

Karolina Maria Siudyła objęła stanowisko w Black Red White

Jak podały dziś www.wirtualnemedia.pl Karolina Maria Siudyła po 15 latach pracy w agencji magnifiCo odeszła z niej. Przypomnijmy – p. Karolina byłą założycielką tej firmy i osobą, która nią zarządzała.

Nowy etap kariery p. Siudyło to posada dyrektora ds. public relations w znanej firmie specjalizującej się w produkcji mebli Black Red White. Będzie tam odpowiadała za PR korporacyjny i produktowy marki Black Red White w Polsce i na świecie.

Pani Karolina poproszona o krótki komentarz do tej sytuacji, która na pierwszy rzut oka jest niecodzienna, napisała –  Magnifico ma się bardzo dobrze.  Serwis i stery są teraz w rękach ludzi nowej generacji. Niebawem też nastąpi połączenie z innym podmiotem.

Wstępnie umówiliśmy się na wywiad z p. Karoliną aby może choć nieco odsłonić rąbek tajemnicy …

Strona internetowa magnifiCo jest w przebudowie …

Zrzut ekranu 2016-04-19 o 09.27.28

 

 

Karolina Maria Siudyła: z magnifiCo do Black Red White
W Black Red White Karolina Maria Siudyła objęła nowo utworzone stanowisko. Odpowiada na nim za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red White w Polsce i na świecie.

Poprzednio przez 15 lat Siudyła była dyrektorem zarządzającym agencją magnifiCo, która w styczniu br. opuściła rynek giełdowy New Connect.

Wcześniej Karolina Maria Siudyła pracowała m.in. jako młodszy asystent w dziale promocji i reklamy opolskiej redakcji Telewizji Polskiej. Współpracowała także z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na stanowisku rzecznika prasowego, a także Platformą Mediową Point-Group.

Comments

comments

35
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...