Karolina Kawska nową Head of Social Media w agencji digital Social Tigers

Informacja Prasowa - 24.03.2020
3

Karolina Kawska nową Head of Social Media w agencji digital Social Tigers

Przez ostatnie dwa lata, Karolina Kawska prowadziła działania PR dla marki Storytel. Teraz poprowadzi zespół odpowiedzialny za sukcesy Klientów w obszarze content marketing w social media w agencji Social Tigers.

Karolina Kawska z marką Social Tigers związana jest od początku działania agencji. Do lutego 2019 pełniła funkcję Head of PR, a także wspierała zespół social media w zakresie budowania relacji z Klientem oraz wdrażania strategii komunikacji i realizacji skutecznych kampanii na platformach społecznościowych. Od marca 2020 roku zastąpiła Piotra Łukuciejewskiego na stanowisku Head of Social Media.

Przez ostatnie dwa lata, Karolina Kawska prowadziła działania PR dla marki Storytel, uczestnicząc w kreowaniu i realizacji kampanii, które nie tylko zdobywały nagrody, ale także przekładały się na rosnącą popularność brandu oraz wyniki biznesowe m.in. “Atak na K2”, “Autor Bestsellerów”, “Jedyny w swoim rodzaju Sherlock Holmes”, czy ostatnio “Chłopi 2050”.

 

“Powrót Karoliny wzmacnia Social Tigers w przełomowym momencie. Zespół social media potrzebuje przewodniczki, która poprowadzi go w stronę śmiałych działań kreatywnych. Wiedząc, że ten obszar firmy jest zaopiekowany, będę rozbudowywać z innymi liderami pozostałe odnogi biznesu, jak performance marketing, edukacja czy studio graficzne.”- mówi Franciszek Georgiew – CEO Social Tigers.

 

Karolina Kawska na stanowisku Head of Social Media będzie zarządzać pracą kilkuosobowego zespołu, odpowiedzialnego za sukcesy klientów agencji w obszarze content marketing w social media.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła 15 lat temu. Pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna, a w 2012 roku przeszła do agencji PR, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. Według testu Gallupa maksymalistka, jej miarą jest doskonałość, a nie przeciętność. Nastawiona na osiąganie, aktywna i uzależniona od wyzwań, w tym poznawania nowych ludzi i zdobywania ich sympatii.

Comments

comments

3
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...