Kapsułowa kolekcja marki Zaquad z udziałem Gabi Drzewieckiej

Informacja Prasowa - 29.10.2019
16

Kapsułowa kolekcja marki Zaquad z udziałem Gabi Drzewieckiej

W najnowszej kampanii Zaquad for Freedom marka podkreśla inspirującą siłę kobiet, niezłomność w osiąganiu celów i niezwykłą walkę o niezależność. Do udziału w sesji marka zaprosiła dziennikarkę i prezenterkę Gabi Drzewiecką.

Uosobienie marki Zaquad to kobieta – wolna, niezależna, która posiada nieustająca potrzebę odkrywania i doświadczania. Najnowsza kolekcja to mocne wyartykułowanie manifestu brandu, który ma na celu zachęcać do pielęgnowania indywidualnego stylu i wyrażania siebie. A przy tym jest stanowczą interpretacją hasła ,,pozwól sobie być kim chcesz”.

Moda jest po to, aby dawać kobietom wolność, mobilizować do poczucia pewności siebie w każdej sytuacji. To motyw przewodni Zaquad for Freedom, a siłą przedstawionej wizji jest Gabi Drzewiecka. Bezkompromisowa i odważna kobieta, która zawsze stanowczo dąży do realizacji swoich marzeń – komentuje założycielka i główna projektantka marki Zaquad, Anna Banaczek.

Shape of Freedom

Najnowsza linia to projekty, które można zestawiać w dowolnych kombinacjach. Modele typu oversize oraz luźne, proste kroje – nawiązują do poczucia wolności i komfortu. W kolekcji łączone są elementy sportowe z miejskim szykiem. Zaquad for Freedom to głównie obszerne bluzy, puchowe kamizelki czy lekkie wiatrówki. Wśród spodni uwagę zwracają te, z wysokim stanem i paskiem w talii (tzw. paperbag) wykonane z marmurkowego jeansu.

Material of Freedom

Zaquad podjął praktyczną decyzję przy wyborze tkanin. Prezentuje wytrzymały i wodoodporny ortalion, mięsistą, ciepłą dresówkę oraz lekkie puchowe wypełnienie.

Colour of Freedom

Marka porusza się po palecie barw, na której bazowała już w poprzednich kolekcjach, to m.in.: stalowa szarość i zieleń khaki oraz nikiel o srebrnym odcieniu i marmurkowy denim. Nie zabraknie również bazowych, kontrastujących kolorów w postaci bieli oraz czerni. Pojawiają się także multi-barwne nadruki w postaci kolibrów czy serca odzwierciedlające symbole wolności i miłości.

Chcemy sprawić, aby Kobieta czuła się wyjątkowo na co dzień, aby ubrania, które nosi dodawały jej odwagi w codziennych zmaganiach – dodaje Anna Banaczek.

Kolekcję Zaquad for Freedom znajdziesz na stronie: www.zaquad.com oraz
w butiku mieszczącym się przy ulicy Mokotowskiej 41/2. Tam możesz także dokonywać wypożyczeń.

Comments

comments

16
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...