Kanał Zajegranie powraca ze zdwojoną siłą dzięki nowemu partnerowi!

Informacja Prasowa - 20.12.2017
178

Kanał Zajegranie powraca ze zdwojoną siłą dzięki nowemu partnerowi!

Na YouTube powraca Zajegranie – kanał z recenzjami, let’s playami oraz ciekawostkami ze świata gier wideo. Partnerem strategicznym nowej odsłony kanału została firma ASUS – wiodący na rynku producent komputerów i sprzętu elektronicznego.

 

Kanał Zajegranie produkowany jest przez telewizję internetową Mediakraft TV, a subskrybuje go ponad 130 tysięcy użytkowników YouTube’a. Na kanale zaczęły pojawiać się materiały przygotowywane przez nowych prowadzących – Pana Kubakę, NieDaRadka oraz Mashę Raczyńską.

 

Kanał w związku ze swoją reaktywacją zyskał nowego partnera – firmę ASUS, która jest jednym z największych producentów sprzętu elektronicznego, m.in. wysokiej jakości laptopów. W ramach współpracy na kanale pojawią się współtworzone z marką materiały, pokazujące między innymi, że sprzęt ASUS Republic of Gamers spełnia wymagania zarówno osób grających, jak i wykorzystujących komputer w profesjonalnych zastosowaniach. Pod szyldem ROG (Republic of Gamers) kryje się powstała w 2006 roku uznana marka gamingowa należąca do firmy ASUS. Produkty ASUS ROG to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na wydajne i mobilne maszyny dla miłośników gier.

 

Odwiedź kanał Zajegranie!

Comments

comments

178
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...