JYSK Polska na starcie Wings for Life World Run

Informacja Prasowa - 07.05.2019
243

JYSK Polska na starcie Wings for Life World Run

W tym roku 32 osobowa drużyna klubu biegaczy JYSK wybiegała wspólnie 447,7 km zajmując 134 miejsce na 2347 drużyn w światowym rankingu.

120 tysięcy biegaczy, na siedmiu kontynentach punktualnie o godzinie 13:00 w Poznaniu wystartowało dla tych, którzy biegać nie mogą. Bieg Wings for Life to największe biegowe wydarzenie na świecie.

Charytatywna idea biegu sprawia, że nie mogło zabraknąć także biegaczy z JYSK.  To był już 4. Wings for Life, w którym wystartowali amatorzy biegania i zdrowego  stylu życia.  Tym samym pracownicy JYSK dołożyli swoją cegiełkę do rozwoju badań nad przerwanym rdzeniem kręgowym – mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor komunikacji i PR JYSK Polska.

Kolejny rok z rzędu reprezentacja JYSK byłą jedną z największych spośród wszystkich startujących firm. Koszulki klubu biegaczy JYSK podczas biegu założyło 32 osoby z całej Polski.

Najlepszy w drużynie JYSK był Robert Biernat, który uciekał przed samochodem prowadzonym przez „Kapitana Wąsa – Adama Małysza” przez 30km. To wielka przyjemność łączyć pasję do biegania z pomocą dla innych.

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...