Już tylko miesiąc do największego w Polsce spotkania z influencerami

Informacja Prasowa - 30.07.2019
133

Już tylko miesiąc do największego w Polsce spotkania z influencerami

Już za miesiąc Kraków ponownie stanie się polską stolicą twórców internetowych oraz ich fanów. 31 sierpnia w największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce odbędzie się MeetUp® 2019, czyli kolejna edycja najpopularniejszej w kraju imprezy dla twórców i miłośników Youtube’a oraz aplikacji TikTok. W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło 22 tys. uczestników, ale w tym roku może być ich jeszcze więcej.  Współorganizatorem imprezy jest Miasto Kraków.

Remigiusz „Rezi” Wierzgoń, Karol „Friz” Wiśniewski ze swoją ekipą w składzie: Mateusz “Tromba” Trąbka, Mateusz “Mini Majki” Krzyżanowski, Weronika “Wersow” Sowa, Łukasz “Wujek Łuki” Wojtyca oraz twórcy kanału WiP Bros, czyli Wojtek Przejaździecki, Piotr Prus i Adam Szymczak – to tylko niektóre gwiazdy Youtube’a które zobaczymy podczas tegorocznej edycji MeetUp®-a, czyli największej w Polsce imprezy integrującej influencerów z ich fanami. Podobnie jak większość nastolatków w Polsce odliczamy dni do wielkiego święta twórców internetowych oraz ich fanów, które już po raz trzeci odbędzie się w Krakowie. Mamy nadzieję, że frekwencja podczas wydarzenia kolejny raz będzie rekordowa, ponieważ 31 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie będzie można spotkać prawie 200 najpopularniejszych influencerów. Na imprezie oprócz popularnych Youtuberów pojawią się także znani TikTokerzy, a wśród nich m.in. Marlena Sojka, Julia Żugaj czy bracia Sebastian i Hubert Kuc – znani jako Twins Stylemówi Paweł Kowalczyk, wiceprezes agencji influencer marketingu GetHero.
Spotkania z twórcami internetowymi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nastolatków i nie tylko. MeetUp® jest największą w Polsce imprezą podczas której miłośnicy Youtube’a oraz aplikacji TikTok mogą spotkać swoich idoli, dotychczas znanych wyłącznie z internetu. Wydarzenie w ubiegłym roku zgromadziło 22 tys. osób, które odwiedziły TAURON Arenę, aby nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub zamienić kilka słów ze swoim idolem, ale także nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami z całej Polski.
Podobnie jak w latach ubiegłych głównym partnerem i współorganizatorem imprezy zostało Miasto Kraków. Włodarze stolicy Małopolski chcą w ten sposób nie tylko uprzyjemnić nastolatkom ostatnie chwile wakacji, ale przede wszystkim pokazać, że Kraków jest miastem przyjaznym i otwartym dla młodzieży.
MeetUp® 2019 jest wydarzeniem bezpłatnym, ale organizatorzy przygotowali dla chętnych limitowaną pulę biletów, która pozwoli na skorzystanie z wielu udogodnień. Impreza odbędzie się 31 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Comments

comments

133
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...