Jens Meyer – CEO Jack Morton Worldwide gościem 6. edycji Event Biznes

Informacja Prasowa - 25.09.2019
231

Jens Meyer – CEO Jack Morton Worldwide gościem 6. edycji Event Biznes

Przedstawiciele polskiej i zagranicznej branży eventowej spotkają się na 6. edycji Event Biznes 13 listopada 2019 roku.

W tym roku organizatorzy wydarzenia przygotowali program złożony z dwóch przewodnich części: konferencyjnej i warsztatowej.

Pierwsza część wypełniona będzie prelekcjami gości, którzy podzielą się wiedzą z zakresu prowadzenia projektów eventowych na arenie międzynarodowej.

Aż pięciu ekspertów z zagranicy zaszczyci swoją obecnością to wyjątkowe wydarzenie.

Wielu kreatywnych z agencji eventowych cieszy się na myśl o spotkaniu Jensa Meyera- CEO Jack Morton Worldwide. Jest to też idealny prelegent, który może zaskoczyć wielu uczestników Event Biznes, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań eventowych, wspierających komunikację marketingową ich produktu lub usługi.

Dlaczego?

Jens kieruje biurami Jack Morton Worldwide na rynku niemieckojęzycznym, współpracując z klientami takimi jak Adidas, Novartis, SABIC, Here, Electrolux, BMW i innymi wiodącymi markami w branży motoryzacyjnej. Zbudował swoją karierę, pomagając markom stworzyć silne relacje z odbiorcami, którzy są dla nich najważniejsi. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży marek, Jens ma szczególną pasję do integracji wydarzeń na żywo ze światem cyfrowym.

Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego agencji eventowej. Zdobywał wiedzę w Informa Business Communication i IVBC. Pracował nad strategią marek Accenture, BMW, KPMG, Dell, Intel, Esprit, Hugo Boss, Ikea, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Hamburg oraz niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Podczas jesiennej Konferencji Event Biznes podzieli się wiedzą “How tech, UX and data will drive creativity”

Cały program dostępny jest na stronie : http://sbe.org.pl/vi-edycja-event-biznes/

 

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...