Adam Mamok: pasja to remedium na stres w świecie biznesu

Redakcja PR - 08.05.2018
143

Adam Mamok: pasja to remedium na stres w świecie biznesu

Stres działa destrukcyjnie na nasze zdrowie, kondycję i efektywność. Ponad połowa Polaków regularnie doświadcza stresu zawodowego, co znacząco przekłada się na problemy ze zdrowiem. Jak opanować negatywne emocje związane z pracą i jak zrozumieć mechanizmy ich redukcji?

 

Adam Mamok, Dyrektor Zarządzający Essilor Polonia Sp. z o.o., na swoim blogu opisuje negatywny wpływ stresu na nasze życie oraz pasje, która może być, dla każdego z nas receptą i odskocznią od szarej codzienności. Co piąty z nas odczuwa stres zawodowy codziennie, co wpływa na brak efektywności w pracy i złe samopoczucie. Negatywne emocje mogą powodować wypalenie i rezygnację z pracy, dlatego tak ważne jest znalezienie pasji. Nie chodzi tutaj o codziennie spędzanie wolnego czasu na oglądaniu telewizji, graniu w gry komputerowe, ale tworzenie nieszablonowych rzeczy co da nam możliwość przeniesienia się w inną rzeczywistość i pomoże radzić sobie ze stresem. O pozytywnym wpływie pasji na życie ludzi możemy przeczytać na blogu: http://adammamok.pl/pasja-jako-remedium-na-stres-w-swiecie-biznesu/

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

143
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...