Jacek Żerdziński – dołączył do zespołu Event Managerów w agencji HOLO Events

Informacja Prasowa - 14.03.2024
41

Jacek Żerdziński dołączył do agencji HOLO w sierpniu 2023 i został Senior Project Managerem oraz Headem zespołu Event Managerów

Do struktur agencji HOLO dołączył Jacek Żerdziński, którego zadaniem jest wsparcie zespołu i jego rozwój, a także zwiększenie świadomości marki HOLO Events jako agencji o szerokich kompetencjach.

 

Jacek Żerdziński dołączył do agencji HOLO w sierpniu 2023 i został Senior Project Managerem oraz Headem zespołu Event Managerów. Przeszedł do teamu z agencji Imagine Nation, gdzie obejmował podobne stanowisko.

 

W strukturach HOLO Events jest odpowiedzialny za obsługę projektów eventowych – od przyjęcia briefu po jego realizację we współpracy z działami kreacji, strategii i produkcji. Prowadzi kluczowych klientów, a także wnosi wsparcie kreatywne do projektów w aspektach techniczno-scenograficznych. Jego głównymi zadaniami jest realizacja wydarzeń dla klientów HOLO Events, a także rozwój kompetencji eventowych teamu razem z Anną Górką, Event Directorem.

 

Jacek już od pierwszych miesięcy w HOLO Events, razem z zespołem wygrał duże przetargi oraz zrealizował kilka znaczących eventów, przykładowo licząca 1000 osób X edycja DOZ FORUM czy Kongres Partnerów Oriflame, w którym udział wzięło blisko 2000 osób.

 

W trakcie swojej 16-letniej kariery, zorganizował, zwizualizował i przeprowadził wszystkie znane formaty eventowe. Jak sam mówi: „W naszej branży eventy nazywamy sztuką, bo do wymyślenia, zaprojektowania i zrealizowania wydarzenia tak, aby Klient przeżył emocje, o jakich nie marzył nawet w najśmielszych oczekiwaniach, naprawdę trzeba talentu.” Zaangażowanie i talent Jacka zostały docenione przez marki takie jak Santander, Grupa Pracuj, Coca-Cola, Eservice, Showmax, NEPI Rockcastle, CBRE, Baumit, Nivea, Avene i Mitsubishi.

 

Jacek ukończył studia na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją w Reklamie na Wyższej Szkole Promocji, Mediów i Show Businessu. W wolnym czasie jeździ konno, gra w squasha oraz podróżuje z rodziną.

 

Agencja HOLO Events jest częścią HOLO Group – Holistic 360 experience, która po blisko 15 latach na rynku rozwinęła skrzydła i wyodrębniła cztery agencje o różnych, wzajemne uzupełniających się kompetencjach: HOLO Events – Eventy 360, Iskry – Digital Experience Communications, Picture Perfect – Creative Production Partner oraz Warren’s – Innovative POSM Producer.

AIREVITAL_V1

Comments

comments

41
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...