Iwona Duda prezesem Fundacji Sarigato

Informacja Prasowa - 27.07.2018
178

Iwona Duda prezesem Fundacji Sarigato

W lipcu br. została powołana nowa prezes Fundacji Sarigato. Wraz z objęciem tej funkcji Iwona Duda będzie zarządzać również charytatywnym sklepem zoologicznym, należącym do Fundacji.

Iwona Duda do tej pory pracowała jako PR Manager Grupy Sarigato, a na stanowisku prezesa zastąpiła Agnieszkę Sadowską. Duda od lat prowadzi projekty CSR, łącząc środowisko NGO z biznesem. Pisze bloga i preleguje, upowszechniając wartości w zarządzaniu i etykę w biznesie.

– Najbardziej cieszę się z tego, że moje CSR-owe zapędy w końcu znajdą ukojenie – mówi Duda. Wszystkie projekty, które prowadziłam do tej pory, odbywały się trochę przy okazji innych zajęć – prywatnych, czy zawodowych. CSR w Grupie Sarigato jest zakorzeniony bardzo mocno i jako PR-owiec często nadzorowałam takie działania. Teraz jednak będę to robić full time, wykorzystując wszystkie zdobyte doświadczenia i kontakty. A są to mega innowacyjne i skuteczne inicjatywy – akcja Karmimy Psiaki, która ma masę nieszablonowych narzędzi do pomagania, Szkoła 3.0, która uczy potrzebujące dzieci programowania czy raczkujący jeszcze portal Engoplus, promujący wolontariat w Polsce.

Fundacja Sarigato należy do Grupy Sarigato. W skład grupy wchodzi także sieć video rich media – Sataku, agencja performance – Sarigato oraz agencja marketingu wyłącznie B2B – Yintaro. Od listopada 2016 r. działa także fundacyjny sklep zoologiczny sklep.KarmimyPsiaki.pl, z którego 100% zysku przeznaczone jest na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Comments

comments

178
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...