Inspirująca reklama narzędzi z Castoramy

Informacja Prasowa - 27.11.2019
48

Inspirująca reklama narzędzi z Castoramy

Castorama zaprezentowała nowy spot telewizyjny promujący szeroką gamę narzędzi. Firma podkreśla, że oferta zawiera produkty skierowane do klientów o różnych potrzebach i umiejętnościach. Rozwiązania dla siebie znajdą w niej zarówno amatorzy, którzy chcą poprawić wygląd swojego domu, zapaleni majsterkowicze, jak i profesjonalne ekipy remontowe.

 

 

Szybki pomiar dowolnej powierzchni w domu? Nagła chęć powieszenia obrazu? A może duży, zaplanowany remont? Niezależnie od tego, jak poważne prace w domu realizujemy, do ich spawanego przeprowadzenia potrzebujemy właściwych narzędzi. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów w najnowszym spocie Castorama prezentuje asortyment, który będzie pasował zarówno do wprawnej ręki i dużych oczekiwań doświadczonych fachowców, jak i urządzenia, które przypadną do gustu amatorom, poszukującym  przystępnych cenowo, poręcznych sprzętów, przyjaznych zarówno dla kobiet i mężczyzn.

 

W najnowszej reklamie możemy zobaczyć między innymi narzędzia nowej marki Erbauer, a także MacAllister oraz Magnusson, które są dostępne w Polsce wyłącznie w  sklepach Castorama. Emisja najnowszego spotu rozpoczęła się 26 listopada. Kreację przygotowała agencja 2012. Za produkcję materiałów odpowiadała Opus Films, a za zaplanowanie i zakup mediów dom mediowy Mindshare.

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...