Influencerki zaczną dobrze dzień z kawą od Żabki

Informacja Prasowa - 22.11.2019
86

Influencerki zaczną dobrze dzień z kawą od Żabki

Żabka Polska została Złotym Partnerem Festiwalu Kobiet Internetu. To ogólnopolskie wydarzenie dla kobiet aktywnie działających w sieci odbędzie się w tym roku po raz pierwszy, w dniach 23-24 listopada br. w Gdańsku.  

Festiwal Kobiet Internetu, w którym weźmie udział Żabka, to spotkanie z udziałem 1000 twórczyń internetowych: blogerek, youtuberek czy instagramerek, które poprzez swoją różnorodną aktywność w sieci, pozytywnie wpływają na odbiorców, inspirując i motywując ich, jak również zachęcając do rozwoju zainteresowań i pasji. Wśród uczestników znajdą się także mężczyźni, którzy wspólnie z kobietami tworzą kanały społecznościowe czy aktywnie wspierają ich inicjatywy.

W ramach Festiwalu odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje poświęcone różnym zagadnieniom z zakresu rozwoju osobistego i biznesu. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Dorota Wellman, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Przetakiewicz, Julia Kuczyńska Maffashion, Areta Szpura, Hanna Lis czy Anna Starmach, a także wiele innych znanych i lubianych kobiet kultury, mediów oraz Internetu.

Żabka zainwestowała w tym roku w wiele nowości produktowych marki własnej z myślą o aktywnych zawodowo, dbających o kondycję i zdrowie klientkach. W asortymencie Żabki znajdują się sałatki oraz zdrowe przekąski jak smoothie marki Foodini, mieszanki orzechów Haps czy niezawierające cukru i konserwantów soki marki Wycisk.

Comments

comments

86
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...