Inauguracja drugiej edycji charytatywnego programu Zobacz Lepszą Przyszłość

Redakcja PR - 03.04.2018
222

Inauguracja drugiej edycji charytatywnego programu Zobacz Lepszą Przyszłość

W piątek 23.03.2018 w atelier Lidii Kality odbyłasię uroczysta inauguracja drugiej edycji charytatywnego programu Zobacz Lepszą Przyszłość. Warsztaty były niesamowitym doświadczeniem dla podopiecznych domu dziecka w Strachówce, którzy mogli tworzyć indywidualne projekty koszulek wraz z Kasią Cichopek, Karolina Malinowską i Lidią Kalitą.

Pisaliśmy o inauguracji programu Zobacz Lepszą Przyszłość https://publicrelations.pl/dostrzegaj-zobacz-uwierz-by-swiat-dzieci-znow-stal-sie-wyrazny/, który polega na badaniu wzroku dzieci przez wolontariuszy, których pracę koordynuje Grupa Essilor. Każdy podopieczny, u którego zostanie wykryta wada wzroku, otrzyma bezpłatne okulary korekcyjne, które pomogą w prawidłowym funkcjonowaniu. Zeszłoroczna edycja akcji Zobacz Lepszą Przyszłość pokazała, jak ważne jest zaangażowanie i pomoc pracowników Grupy Essilor.

Jak podkreśla Justyna Skrzypek, Country Marketing Director Grupy Essilor na Polskę i kraje bałtyckie, to właśnie zaangażowanie wolontariuszy jest kluczowe, ponieważ jest najważniejszym czynnikiem, który sprawia, że program może docierać do kolejnych placówek i pomagać podopiecznym z domów dziecka.

Dobroczynne akcja Grupy Essilor i inicjatywa gwiazd, które brały udział w wydarzeniu, została uwieczniona na nagraniu z atelier Lidii Kality, gdzie młodzież ze Strachówki mogła rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne podczas zorganizowanych warsztatów.

 

 

 

 

Comments

comments

222
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...