Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Informacja Prasowa - 26.06.2018
235

Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Z początkiem czerwca do agencji Remarkable Ones dołączył Hubert Rączkowski, obejmując stanowisko Senior Communication Consultanta. Będzie odpowiadał za realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz startupów technologicznych.

Hubert Rączkowski posiada ponad 7 letnie doświadczenie w branży PR. Przez ten czas pracował m.in. w agencjach Walk PR, LoveBrands Relations oraz Clear Communication Group, gdzie tworzył i wdrażał strategie komunikacyjne dla firm i instytucji z sektora nowych technologii i finansów m.in. Verbatim, Nikon, Zortrax, Macrologic, impactCEE, czy Bain & Company.

PR w Polsce przeżywa rewolucję. Dynamicznie zmienia się zakres oferowanych usług, narzędzia i oczekiwania klientów. Pracujemy dla firm z obszaru nowych technologii, innowacyjnych   podmiotów oraz firm w procesie zmiany więc naszym kluczowym zasobem pozostają utalentowani i kreatywni konsultanci, nastawieni na osiąganie rezultatów w zmieniającej się rzeczywistości. Tym samym, witamy Huberta na pokładzie Remarkable Ones – komentuje Krystian Cieślak, Dyrektor Zarządzający agencji – KRYSTIAN CIEŚLAK, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY REMARKABLE ONES

 

W Remarkable Ones będzie odpowiedzialny za realizację projektów public relations, content marketing oraz influencer relations dla klientów agencji oraz brał udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów. Hubert jest absolwentem komunikacji społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie fan podróży z plecakiem po Europie oraz festiwali muzycznych.

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...