Huawei z nowymi partnerami

Redakcja PR - 19.11.2018
73

Konferencja Huawei Eco-Connect Europe 2018

Booking.com, Rentalcars.com, Rideways, KAYAK, Moovit, Qwant, Skyscanner i SQUID1 dołączają do grona wiodących usługodawców, którzy będą dystrybuować treści i usługi premium wśród użytkowników urządzeń Huawei. Podczas konferencji Huawei Eco-Connect Europe 2018, Huawei ogłosił też filary rozwoju usług mobilnych, które koncentrować się będą na Huawei Assistant, Huawei Pay i Huawei Video.

Nowe usługi i aplikacje to nowe możliwości dla użytkowników

Podczas konferencji Huawei Eco-Connect Europe 2018 pod hasłem „Współpraca”, Huawei zaprezentował wizję oraz narzędzia do uzyskania pozycji globalnego lidera na rynku smartfonów i usług mobilnych. Cel ten firma chce osiągnąć dzięki opracowaniu wraz z partnerami szeregu innowacyjnych usług, obejmujących m.in. personalizowanie informacji w urządzeniach mobilnych, płatności mobilne oraz inteligentne podróżowanie.

Mobilne płatności, cyfrowy asystent i platforma video

Kluczowe dla Huawei Mobile Services kierunki uwzględniają takie usługi jak Huawei Assistant, którego premiera zaplanowana jest na 2019 rok, usługa płatności mobilnych Huawei Pay (dostępna w wybranych krajach w Europie od 2019 roku) oraz Huawei Video. Ponadto, Huawei ogłosił, że funkcjonalność Huawei In-App Purchase (IAP), czyli możliwość zakupów z poziomu aplikacji, jest już dostępna w 135 krajach.

„Nieustannie doskonalimy nasze usługi mobilne, tak aby były przyjazne i intuicyjne dla każdego użytkownika. Chcemy, aby inspirowały do odkrywania możliwości jakie daje nowoczesny smartfon, a korzystanie z urządzeń elektronicznych było jeszcze bardziej ekscytujące” – mówi dr Jaime Gonzalo, wiceprezes ds. mobilnych w Europie, Huawei Consumer Business Group.

Huawei Mobile Services liczy już ponad 460 milionów użytkowników w ponad 170 krajach. W samej Europie jest już ich 32 mln. Program to połączony ze sobą ekosystem, który pomaga użytkownikom korzystać z wysokiej jakości treści, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo i chroniąc ich prywatność.

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...