Huawei piąty rok z rzędu z nagrodą Superbrands za siłę marki

Informacja Prasowa - 26.02.2021
40

Huawei piąty rok z rzędu z nagrodą Superbrands za siłę marki

Huawei piąty rok z rzędu z nagrodą Superbrands za siłę marki

Huawei został wyróżniony statuetką Superbrands 2021, przyznawaną dla najsilniejszych marek obecnych w Polsce. Nagrodę marka otrzymała już piąty rok z rzędu. Podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu, wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o wynik głosowania polskich konsumentów i rekomendację Rady Marek Superbrands.

Proces wyłaniania laureatów Superbrands podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy to szeroko zakrojone badanie konsumentów, które jest jednym z największych tego typu w Polsce. Na drugim etapie głosuje Rada Marek Superbrands, złożona z ekspertów z dziedzin brandingu, strategii, badań, marketingu, PR i reklamy. Połączone wyniki z obu etapów składają się na ostateczny werdykt. Dzięki tegorocznej nagrodzie, Huawei nieprzerwanie od 2016 roku należy do prestiżowego klubu Superbrands, skupiającego najsilniejsze marki.

Dziękujemy za wyróżnienie, szczególnie, że otrzymujemy je dzięki głosom konsumentów i wybitnych ekspertów branży marketingowej. Takie uznanie jest zawsze najwyższą nagrodą – powiedziała Dorota Natalia Haller, dyrektorka ds. marketingu, komunikacji i digital, CMO w Huawei CBG Polska.

Konkurs Superbrands od 25 lat wyłania najsilniejsze marki w 80 krajach i prezentuje historie ich sukcesów – w Polsce konkurs prowadzony jest od 14 lat. Tytuł otrzymują marki, które osiągnęły najlepszą reputację w swojej dziedzinie i osiągnęły mistrzostwo w kluczowych obszarach funkcjonowania.

Huawei jest jednym z największych na świecie producentów elektroniki konsumenckiej i jednym z wiodących dostawców infrastruktury telekomunikacyjnej. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach i korzysta z nich ponad 3 miliardy ludzi na całym świecie. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group – odpowiada za szerokie portfolio produktowe, w tym smartfony, laptopy, tablety i wearables, a także domowe routery oraz usługi w chmurze. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Huawei na rynku teleinformatycznym, a także rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei CBG dostarcza najnowocześniejsze technologie i usługi klientom w Polsce i na całym świecie.

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...