Huawei P20 Pro „Najlepszym smartfonem 2018 roku” według European Hardware Association

Informacja Prasowa - 20.06.2018
246

Huawei P20 Pro „Najlepszym smartfonem 2018 roku" według European Hardware Association

Podczas corocznej gali European Hardware Association Huawei P20 Pro został uznany „Najlepszym smartfonem 2018 roku”. EHA to organizacja skupiająca ponad 100 redaktorów z największych mediów technologicznych w Europie. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla P20 Pro – DxOMark przyznał smartfonowi pierwsze miejsce w rankingu oceniającym jakość fotografii mobilnej, a TIPA uznała go za „Najlepszy smartfon fotograficzny 2018 roku”.

European Hardware Association skupia 100 najbardziej doświadczonych dziennikarzy zrzeszonych w dziewięciu największych wydawnictwach w Europie. Nagroda dla P20 Pro to niesamowite osiągnięcie Huawei w tak trudnej i bardzo konkurencyjnej kategorii – powiedział Andrzej Bania, współzałożyciel European Hardware Association.

– Huawei P20 Pro otworzył nową erę fotografii mobilnej, a produkt docenili nie tylko konsumenci, ale również eksperci. Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy to bardzo ważne wyróżnienie – powiedział Bruce Lee, wiceprezes Huawei Consumer Business Group.

Smartfon Huawei P20 Pro wyposażony jest w potrójny aparat fotograficzny, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica. Gwarantuje niesamowitą rozdzielczość zdjęć, które zachwycają doskonałym odzwierciedleniem kolorów i detali. Zastosowanie systemu trzech obiektywów pozwala na uzyskanie aż 5-krotnego przybliżenia hybrydowego i 10-krotnego zoomu cyfrowego. W wykonaniu perfekcyjnej fotografii pomaga sztuczna inteligencja, w którą wyposażony jest telefon. O możliwościach fotograficznych P20 Pro świadczy pierwsze miejsce i najwyższy w historii wynik 109 punktów w prestiżowym rankingu DxOMark. Od momentu premiery P20 Pro, żaden inny smartfon nie osiągnął lepszego wyniku.

Comments

comments

246
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...