Huawei Mate 20 Pro najlepszym smartfonem 2018 roku

Jerzy Ciszewski - 13.12.2018
184

Huawei Mate 20 Pro najlepszym smartfonem 2018 roku

Huawei Mate 20 Pro najlepszym smartfonem 2018 roku.

Huawei Mate 20 Pro został uznany przez Polaków najlepszym smartfonem roku w plebiscycie Tech Awards 2018. To nie jedyny sukces Huawei w tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w polskiej branży technologicznej. W kategorii Smartfony nagrodzono również P20 Pro, natomiast w kategorii Laptopy ultrabooka MateBook X Pro. Konsumenci oddający głosy w konkursie Tech Awards 2018 docenili także markę – Huawei zdobył trzecie miejsce w kategorii Marka Roku.

– Jestem niezwykle wzruszona i dumna. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w najważniejszej dla nas kategorii – smartfon Mate 20 Pro został uznany przez polskich konsumentów za najlepszy w 2018 roku. Dwa flagowe urządzenia – smartfon P20 i ultrabook Matebook X Pro zdobyły zaszczytne trzecie miejsca. Przyznane wyróżnienia utwierdzają nas w przekonaniu, że Polacy pokochali produkty i markę Huawei, której ambicją jest wyznaczanie trendów w elektronice użytkowej – powiedziała Dorota Haller, dyrektorka marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska.

W kategorii Smartfony, oprócz Mate 20 Pro nagrodzono również P20 Pro, natomiast w kategorii Laptopy ultrabooka MateBook X Pro – w obu kategoriach produkty Huawei znalazły się na trzecim miejscu. Konsumenci oddający głosy w konkursie Tech Awards 2018 docenili także markę – Huawei zdobył trzecie miejsce w kategorii Marka Roku.

Tech Awards to jeden z największych w Polsce, cieszący się uznaniem plebiscyt, w którym fani nowych technologii wspólnie z ekspertami z wybranych serwisów technologicznych, wybierają najbardziej zaawansowane produkty i usługi technologiczne danego roku. W tegorocznej edycji internauci oddali prawie 370 tysięcy głosów na 144 produkty w 12 tematycznych kategoriach. Więcej informacji o plebiscycie Tech Awards: https://techawards.onet.pl/

O Huawei Consumer Business Group

Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na świecie – awansował na tę pozycję w połowie 2018 roku. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Firma posiada 16 centrów badań i rozwoju w różnych częściach świata, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group – odpowiada za szerokie portfolio produktowe, w tym smartfony, laptopy, tablety i wearables, a także domowe routery oraz usługi w chmurze. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku teleinformatycznym, a także rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei CBG dostarcza najnowocześniejsze technologie i usługi klientom na całym świecie.
Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę Huawei Consumer Business Group: consumer.huawei.com/pl/

Comments

comments

184
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...