H+K Strategies doradza McCormick Polska

Jerzy Ciszewski - 18.05.2016
90

McCormick Polska, właściciel marek Kamis i Galeo, rozpoczął współpracę z agencją komunikacyjną H+K Strategies.

H+K Strategies doradza McCormick Polska

McCormick Polska, lider polskiego rynku przypraw i musztard podjął współpracę z H+K Strategies w celu stworzenia, dopracowania i wdrożenia strategii komunikacji korporacyjnej i marki. Agencja H+K Strategies będzie także odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego firmy i pozycjonowanie jej ekspertów w mediach. Liderem projektu ze strony H+K Strategies został Tomasz Boguszewicz (Associate).                                      Informacje

McCormick & Company, Incorporated to globalny lider branży przypraw z rocznym obrotem w wysokości 4,3 mld USD. Firma prowadzi działalność związaną z produkcją i dystrybucją przypraw, mieszanek ziołowych, dodatków smakowych i innych produktów dla branży spożywczej – sklepów detalicznych, producentów żywności i przedsiębiorstw gastronomicznych – w ponad 140 krajachi terytoriach.

Od dnia założenia przedsiębiorstwa w 1889 roku w Baltimore w stanie Maryland przez Willoughbiego M. McCormicka firma wykazuje silne przywiązanie do idei szacunku dla lokalnych społeczności i ochrony przyrody. Wcielane przez lata wartości etycznego działania, pracy zespołowej, wydajności, innowacyjności oraz troski o pracowników stały się fundamentem silnej globalnej pozycji i pozytywnego oddziaływania na środowisko, społeczność oraz pracowników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mccormickcorporation.com McCormick Polska to firma obecna w Polsce od 2011 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Stefanowie. McCormick Polska zatrudnia 800 osób. Firma jest krajowym liderem w ilości sprzedaży na rynku przypraw i musztard, które oferuje pod markami Kamis i Galeo. McCormick Polska jest wieloletnim partnerem Banków Żywności.

W zeszłym roku rozpoczęto realizację programu „Kulinarnie mocni”, w ramach którego edukuje na temat doboru odpowiednich przypraw i ziół dla wydobycia oraz podkreślenia głębi smaku potraw złożonych z podstawowych składników. W kwietniu 2013 firma została wyróżniona nagrodą im. Jacka Kuronia przyznawaną przez Federację Polskich Banków Żywności, jako „Darczyńca roku 2012”.

McCormick_logoHK

Hill+Knowlton Strategies Poland to jedna z wiodących agencji public relations w Polsce oferująca szeroki zakres usług doradczych z zakresu: komunikacji korporacyjnej, CSR, public affairs, komunikacji wewnętrznej, komunikacji marketingowej, Digital PR i nowych mediów oraz zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej.

Prowadzi także szkolenia medialne i kryzysowe dla osób odpowiedzialnych za komunikację i sprawy korporacyjne. Agencja jest obecna w Polsce od 1998 r. O rynkowej pozycji H+K świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach branżowych, m.in. Sabre Awards, Cannes PR Lions, European Excellence Awards, Złote Spinacze, Protony i nagrody Impactor.

Hill+Knowlton Strategies jest jedną z największych firm public relations na świecie, założoną w 1927 roku w Cleveland, Ohio. Obecnie w strukturach firmy pracuje ponad 2000 pracowników w 88 biurach, w 46 krajach na całym świecie. Hill+Knowlton Strategies Poland jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations.Więcej informacji na: www.hkstrategies.pl

Hanna Żurek Hill+Knowlton Strategies [email protected] +48 601 240 478

Kamil Ściana Hill+Knowlton Strategies [email protected] +48 605 122 967

 

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...