Higher Media odpowiedzialne za komunikację 10. Baltic Business Forum

Informacja Prasowa - 09.03.2018
198

Higher Media odpowiedzialne za komunikację 10. Baltic Business Forum

Firma doradcza Higher Media, specjalizująca się w PR i public affairs zajmie się promocją jubileuszowego, 10-ego Baltic Business Forum. Ta prestiżowa impreza skupiająca przedsiębiorców i polityków m.in. z Polski, Ukrainy, Turcji, Niemiec czy Szwecji odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia w Radisson Blu Resort w Świnoujściu

Baltic Business Forum to odbywające się od 2009 r. międzynarodowe forum gospodarcze, na którym spotykają się przedstawiciele świata biznesu i polityki z regionu ABC (Adriatyk – Bałtyk – Morze Czarne). Ich organizatorem obecnie jest Europe North East International Association (ENEIA).

Baltic Business Forum składa się z cyklu 3-dniowych konferencji poświęconych m.in. promocji strategii regionalnych UE, rozwojowi infrastruktury transportowej pomiędzy Bałtykiem i Morzem Czarnym oraz Bałtykiem i Adriatykiem, współpracy technologicznej i przemysłowej w regionie ABC, samowystarczalności energetycznej społeczności lokalnych oraz wzmacnianiu samorządności w Polsce i decentralizacji na Ukrainie.

Higher Media będzie pełniło funkcję biura prasowego Forum. Odpowiadać będzie również za media społecznościowe podczas wydarzenia.

Higher Media to firma założona przez byłych dziennikarzy Łukasza Antkiewicza i Kamilę Wronowską. Zajmuje się doradztwem PR, public affairs oraz PR-em kryzysowym.

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...