Grzegorz Kiszluk way

Jerzy Ciszewski - 23.06.2016
110

Znacie pewnie wszyscy Grzegorza Kiszluka ?

Znacie pewnie wszyscy Grzegorza Kiszluka ? Od wielu lat wydaje magazyn „Brief”, miesza nieco w internetach, udziela się po konferencjach, spotkaniach itd. Jest naszą branżową, trudną do skopiowania  (bo diabli wiedzą co i jak go napędza) iskierką dobrej, marketingowej nowiny.  Grzegorz jest nie do skopiowania i trudny aby go naśladować.

Znam osobiście Grzegorza … uff  ze 30 lat ? Choć ta relacja nie wyszła nigdy, poza kontakty biznesowo/zawodowe; były to kontakty para dziennikarskie; para piarowe; para nie wiadomo do końca jakie. Tak się jakoś od czasu do czasu kokosimy.

Parę dobrych lat temu w foyer przed jakąś konferencją rozmawialiśmy o kimś lub o czymś (wybaczcie nie pamiętam) Ponieważ mieliśmy zdanie odrębne w danym temacie, stuknęliśmy naszymi bańkami, miejscami które anatomowie  nazywają chyba, kość czołowa.  W tym momencie zrobiono nam zdjęcie – wyglądaliśmy jak dwa stare kozły, które wzajem się trykają. Ponieważ obaj jesteśmy starymi wygami d/s mediów etc prawdopodobnie widząc fotoreportera bez zbędnych wewnętrznych konsultacji strzelając się centralnie łbami, tak naprawdę zapozowaliśmy wiedząc, że będzie to fajna fota. Fajnie wyszła. Grzegorz masz ją gdzieś ?

Piszę te kilka słów, ponieważ Grzegorz Kiszluk kończy sześć dych; no … można by powiedzieć, że  wiek to już dojrzały;  z drugiej strony bez przesady !

Tak więc ja jak i moi bliscy życzymy Grzegorzowi aby nadal napierał do przodu, nawet na sekundę nie przystawał; aby środowiskowo „mącił” – na myśli mam pozytywne mącenie; aby prowokował dyskusje; życzę mu by w czasie prowadzonych przez siebie wywiadów wydeo – dawał częściej dochodzić rozmówcy do głosu 🙂

Życzę Grzegorzowi również aby jeszcze bardzie zaufał młodzieży, która go otacza i zastosował wobec niej jeszcze więcej spychologii stosowanej (kiedyś było pojęcie – mniemanologia stosowana; młodzież z pewnością nie wie o co kaman)

Proszę rób dalej cykl „kible polskie” zajmuj się marketingiem naszego kraju; nadal nauczaj ich wszystkich; przy okazji zarabiaj należną nestorowi kasę i się uśmiechaj 🙂

Grzegorzu – Najlepszego ! i lecimy dalej ….

Grzegorz Kiszluk

Comments

comments

110
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...