Global Crisis Survey 2019 – weź udział w badaniu PwC

Informacja Prasowa - 14.02.2019
97

Global Crisis Survey 2019 - weź udział w badaniu PwC

Global Crisis Survey 2019 – weź udział w badaniu PwC

Czy firmy są przygotowane na radzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi? Jak szybko reagują na kryzysy i czy potrafią minimalizować ich skutki? Weź udział w badaniu PwC „Global Crisis Survey 2019”.

Z najnowszej edycji badania PwC „Global CEO Survey” wynika, że 73% prezesów firm na świecie spodziewa się przynajmniej jednej sytuacji kryzysowej w swoim przedsiębiorstwie w ciągu nadchodzących trzech lat, natomiast 65% doświadczyło przynajmniej jednej takiej sytuacji w ciągu ostatnich trzech. Pesymistyczne nastroje zarządzających są związane m.in. z narastającym napięciem gospodarczym pomiędzy krajami, niepewną sytuacją geopolityczną i prognozowanym spowolnieniem wzrostu gospodarczego.

W sytuacji niepewności i ciągłej zmiany, dla firm kluczowe staje się przygotowanie na różnego rodzaju potencjalne scenariusze kryzysowe. Pozwoli to przedsiębiorstwom na właściwe zarządzanie kryzysem w przypadku jego wystąpienia i zniwelowanie jego negatywnych reperkusji. Jest to tym bardziej istotne, że kryzys może przybierać różne formy, np. cyberataku, nadużyć finansowych, naruszenia przepisów, czy ataku na reputację firmy.

Chcąc poznać poziom dojrzałości firm w zakresie radzenia sobie z kryzysami, zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu PwC. Wnioski zostaną opublikowane w raporcie, który stanie się punktem wyjścia do szerszej dyskusji.

Comments

comments

97
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...