Fortuna uruchamia Wirtualne Sporty w Internecie

Informacja Prasowa - 09.06.2017
51

Fortuna uruchamia Wirtualne Sporty w Internecie

Fortuna online zakłady bukmacherskie z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Polsce, wprowadziła do swojej internetowej oferty nowy produkt – Wirtualne Sporty. Jest to rodzaj zakładów wzajemnych polegających na odgadywaniu wyników generowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich dyscyplin jak: piłka nożna, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe oraz wyścigi motocyklowe. Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z dużym zainteresowaniem Klientów. Od teraz Wirtualne Sporty są dostępne także online, w każdej chwili można w nie zagrać na stronie bukmachera – www.efortuna.pl.

Główne hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom to „Szybka Gra, Szybka Kasa”. Najważniejszą zaletą produktu jest to, że aby zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu sportu. To gra dla każdego, kto liczy na wielkie emocje i szybką wygraną – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w których drużyna lub zawodnicy, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, posiadają unikalne cechy i indywidualne statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

Jesteśmy zadowoleni z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce oferujemy możliwość obstawiania Wirtualnych Sportów przez Internet – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt został pozytywnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży. Do tej pory przyjęliśmy już ponad 300 tysięcy zakładów na nowy produkt, a jeden z punktów, przez tak krótki czas jego dotychczasowego działania, łącznie wypłacił Klientom wygrane w wysokości ponad 115 tysięcy złotych. Mamy nadzieję, że Wirtualne Sporty będą cieszyć się dużą popularnością także w Internecie, szczególnie, że będą dostępne w każdym momencie dogodnym dla naszego Klienta – zaznacza Komarczuk.

Przebieg rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera efortuna.pl. Transmisja z każdego wydarzenia odbywa się na oddzielnym kanale, co umożliwia Klientowi wybór interesującego go sportu według indywidualnych upodobań. Gracz może zdecydować, który zespół zwycięży, który tenisista okaże się lepszy, czy który kierowca wyścigowy stanie na podium. Chwilę później obserwuje przebieg rozgrywki, a w przypadku dobrze postawionego typu – natychmiastowo otrzymuje należną wygraną.

Naszym Klientom oddajemy dopracowany produkt, który przygotowany został przez firmę Inspired, uznaną markę w kategorii technologii gier, specjalistów w dziedzinie gier wirtualnych. Na naszej stronie internetowej gracze otrzymują sześć dyscyplin do wyboru, dzięki czemu każdy z nich znajdzie swój ulubiony sport do obstawienia – dodaje Komarczuk. – Wystarczy zaledwie kilka minut oraz dostęp do Internetu, by wziąć udział w emocjonującej, wirtualnej rozgrywce i dać sobie szansę na łatwą wygraną, niezależnie od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który oferuje Wirtualne Sporty zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i na swojej stronie internetowej.

Comments

comments

51
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...