Firma Ronson Development wybrała agencję oS3

Redakcja PR - 26.09.2018
73

Inwestor i deweloper Ronson Development w wyniku przetargu wybrał agencję oS3 do kompleksowej realizacji inwestycji w Ursusie

Inwestor powierzył agencji także opracowanie kreacji do obsługi dwóch kolejnych inwestycji – Nova Królikarnia i Miasto Moje.

Współpraca z oS3 obejmie w przypadku Ursusa kompleksową obsługę inwestycji, od analizy rynku, opracowania całościowej strategii komunikacji i kreacji, aż po współtworzenie wizji osiedla, wraz z elementami jego architektury. Agencja miała również wpływ na projekt wygląd m.in. biura sprzedaży.

Wizja osiedla i strategia komunikacji to dopiero początek – podkreśla Michał Kobierzewski, Executive Creative Director w agencji oS3 i dodaje: – Wykorzystując interdyscyplinarny zespół, we współpracy ze specjalistami rynku wypracowaliśmy unikalne USP dla marki, które zmieni oblicze branży, ustawiając naszego Klienta w pozycji lidera w kilku kategoriach. To także doświadczenie w realizacji projektów z branży real estate oraz bliska praca z zespołem marketingowym, by wypracować model komunikacji, który zdefiniuje wszystkie działania reklamowe dla inwestycji, które objęliśmy.

Kolejnym wygranym projektem jest obsługa inwestycji mieszkaniowych Nova Królikarnia i Miasto Moje, które powstały również w Warszawie. oS3 zadbało m.in. o opracowanie strategii komunikacji dla kolejnego etapu inwestycji (Nova Królikarnia) oraz materiałów do kampanii digital (Miasto Moje).

Branża Real Estate ma specyficzne wymagania, którym nie łatwo sprostać, ale agencja oS3 posiada odpowiednie kompetencje, aby poradzić sobie z tym wyzwaniem. Spodobało nam się ich profesjonalne podejście, zaproponowane rozwiązania i koncepcja komunikacji naszych inwestycji. – mówi Karolina Bronszewska, Marketing Manager w Ronson Development.

oS3 posiada doświadczenie w branży developerskiej. Realizowała kompleksowe projekty dla inwestycji Złota 44 czy Centrum Marszałkowska (BBI Development). Poziom i efekty działań oS3, zaowocowały zaproszeniem jej do współpracy przez Ronson Development

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...