Firma forBET Zakłady Bukmacherskie ogłosiła podpisanie umowy z Runmageddonem

Informacja Prasowa - 14.02.2020
25

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie ogłosiła podpisanie umowy z Runmageddonem

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie na początku lutego ogłosiła podpisanie umowy z Runmageddonem – największym organizatorem biegów OCR w kraju. Jednym z elementów współpracy będzie objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki nowy partner ufundował nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio. Pierwsze efekty współpracy będzie można zobaczyć już na pierwszym evencie RMG w Warszawie.

W tym tygodniu natomiast zostało ogłoszone powstanie klubu biegacza forBET Runners. Wpisuje się to w politykę firmy, która zamierza w tym roku mocno zaznaczyć swoją obecną w świecie biegów. Klub ma zrzeszać wszystkich biegaczy, którzy lubią biegać, niezależnie czy są dopiero na początku przygody czy przymierzają się już do biegów długodystansowych. Na tę okazję powstała grupa na FB na której będzie można dzielić się swoimi wynikami z treningów, czy pochwalić medalem z biegów. W zamian każdy może liczyć na gadżety klubowe, zniżki na pakiety startowe, kody rabatowe na sprzęty i wiele innych.

 

W dniu dzisiejszym forBET Runners oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Idea powstania tego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów pracowników forBET, w różnego rodzaju biegach. Niektórzy z nas już mają maratony za sobą, inni natomiast dopiero starają się złamać barierę 30 minut na 5 km.

Biegamy zarówno w biegach płaskich jak i również w przeszkodowych. Znajdą się też miłośnicy triathlonu. Łączy nas zamiłowanie do sportu oraz chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Pomaga nam w tym wzajemna motywacja. Obecnie chcemy powiększyć naszą ekipę i dotrzeć do szerszego grona. W tej grupie chcemy zrzeszać aktywnych biegaczy, którzy podzielą się z innymi swoją wiedzą, wynikami z treningów czy medalami z biegów. Za to my ze swojej strony będziemy Wam podrzucać zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, gadżety i koszulki w barwach klubu. Zorganizujemy treningi z profesjonalistami oraz fajne konkursy. Dla tych, którzy mają założone konto w naszym serwisie podrzucimy również bonusy na grę.

forBET Runners łączy bowiem pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane. Zatem już teraz dzielcie się z nami swoją pasją – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY!”

 

Firma forBET już planuje kolejne działania w celu mocniejszego zaznaczenia swojej obecności w biegach. Już niebawem ma zostać ogłoszona współpraca z nowymi ambasadorami, którzy będą mocno współpracować z forBET Runners. W planach jest również nawiązanie współpracy w producentami sprzętu sportowego.

http://runners.iforbet.pl/

https://www.facebook.com/groups/forbetrunners

https://www.iforbet.pl/podstrona/runmageddon

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...