„Finansomierz” – pierwsza porównywarka ubezpieczeń i kredytów od K2 Media

Informacja Prasowa - 09.02.2017
21

"Finansomierz" to pierwsza porównywarka ubezpieczeń, pożyczek i kredytów od K2 Media

K2 Media stworzyła Finansomierz – swoją własną porównywarkę ubezpieczeń, pożyczek oraz kredytów, dzięki której potencjalny użytkownik bardzo szybko wyszuka najlepsze dla siebie, dostępne na rynku oferty finansowe, a reklamodawca dotrze ze swoimi produktami do najbardziej zainteresowanych nimi osób. 

Finansomierz to porównywarka finansowa, w której czas wypełniania danych skrócony jest do minimum. Przy ubezpieczeniach OC/AC wystarczy, że użytkownik wpisze numer rejestracyjny lub VIN swojego samochodu, by Finansomierz samodzielnie rozpoznał auto i zaproponował najkorzystniejsze ubezpieczenie. Przy pożyczkach i kredytach zaś wystarczy, że wpisze kwotę i okres, przez jaki zamierza ją spłacać – by dostać oferty posortowane od najlepszych.

Finansomierz na razie działa w obszarze ubezpieczeń, pożyczek i kredytów (gotówkowych oraz hipotecznych), ale w planach jest rozwijanie go o kolejne kategorie. Poza tym, że jest dużym ułatwieniem dla ludzi zainteresowanych produktami finansowymi, jest jednocześnie efektywną powierzchnią reklamową dla klientów K2 Media i rozszerzeniem kompetencji agencyjnych w zakresie performance marketingu.

Zobacz: finansomierz.pl

Comments

comments

21
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...