Feno z WizzAir na konferencji Engage w Pradze

Informacja Prasowa - 24.04.2017
290

Feno jedyną agencją z Polski na konferencji Engage w Pradze

Daniel Biegaj (Media Director) i Piotr Chojnacki (Media Manager) z agencji Feno wraz z Ildiko Ancsan (Customer Acquisition Manager) z WizzAir poprowadzą warsztaty na Engage w czeskiej Pradze. Na organizowanej przez Socialbakers konferencji opowiedzą o sześcioletniej współpracy Feno z największą linią lotniczą w regionie CEE – WizzAir. 

Wraz z klientem podzielą się sukcesami, wyciągniętymi naukami i codziennymi wyzwaniami wspólnej pracy. Zaprezentują case study oraz wyniki poszczególnych kampanii. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak wypracowano 350 tys konwersji sprzedażowych w ciągu pół roku przy jednoczesnym ograniczeniu ich kosztów.

Feno jest jedyną agencją z Polski, która będzie brała czynny udział w konferencji. Engage Prague to wydarzenie poświęcone najnowszym trendom i rozwiązaniom w digitalu. W konferencji wezmą udział m.in. z: Laura Miller (Biały Dom w administracji Baracka Obamy), Thomas Bata (Bata), Pete Blackshaw (Nestle), Laura Hilliger (Greenpece), Alice More O’Ferrall (WWF) oraz Chris Hurst (Nielsen).

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...