Feno z WizzAir na konferencji Engage w Pradze

Informacja Prasowa - 24.04.2017
54

Feno jedyną agencją z Polski na konferencji Engage w Pradze

Daniel Biegaj (Media Director) i Piotr Chojnacki (Media Manager) z agencji Feno wraz z Ildiko Ancsan (Customer Acquisition Manager) z WizzAir poprowadzą warsztaty na Engage w czeskiej Pradze. Na organizowanej przez Socialbakers konferencji opowiedzą o sześcioletniej współpracy Feno z największą linią lotniczą w regionie CEE – WizzAir. 

Wraz z klientem podzielą się sukcesami, wyciągniętymi naukami i codziennymi wyzwaniami wspólnej pracy. Zaprezentują case study oraz wyniki poszczególnych kampanii. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak wypracowano 350 tys konwersji sprzedażowych w ciągu pół roku przy jednoczesnym ograniczeniu ich kosztów.

Feno jest jedyną agencją z Polski, która będzie brała czynny udział w konferencji. Engage Prague to wydarzenie poświęcone najnowszym trendom i rozwiązaniom w digitalu. W konferencji wezmą udział m.in. z: Laura Miller (Biały Dom w administracji Baracka Obamy), Thomas Bata (Bata), Pete Blackshaw (Nestle), Laura Hilliger (Greenpece), Alice More O’Ferrall (WWF) oraz Chris Hurst (Nielsen).

Comments

comments

54
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...