Mordor na Domaniewskiej i powstający portal iniJOB łączą siły

Informacja Prasowa - 09.12.2016
19

iniJOB, portal dla pracowników i pracodawców zyskał ważnego sprzymierzeńca

Portal dla pracowników i pracodawców tworzony przez Bartosza Michałka – iniJOB zyskał ważnego sprzymierzeńca. Wspierać go będzie popularny fanpage z portalu Facebook – „Mordor na Domaniewskiej”, którego twórcy zdecydowali się objąć patronat nad nowym przedsięwzięciem byłego prezesa Comperia.pl.

Fanpage „Mordor na Domaniewskiej” skupia społeczność ponad 120 tys. osób, głównie pracowników korporacji z warszawskiego skupiska biurowców na Mokotowie. To między innymi dla nich powstaje portal iniJOB.com. Dlatego współpraca obu podmiotów ma istotne znaczenie. Dzięki udostępnianiu wiadomości kierowanych do społeczności „Mordoru”, jest szansa na znaczne zwiększenie informacji o nowopowstającym portalu wśród jego głównej grupy docelowej.

Łączymy siły, aby wspólnie działać w kierunku poprawy współpracy między pracownikami i pracodawcami. Bardzo cieszę, że twórcy facebookowego „Mordoru” chcą wesprzeć mnie stworzeniu miejsca, które ma zmieniać warunki w pracy – mówi Bartosz Michałek, twórca iniJOB. – Fanpage „Mordor na Domaniewskiej” będzie naszym stałym partnerem, wesprze nas przed styczniowym startem i w trakcie dalszego rozwoju portalu – dodaje.

iniJOB będzie platformą do komunikacji dla pracowników, za pośrednictwem której będą mogli w bezpieczny sposób się organizować, żeby coś w miejscu w którym pracują zmienić. Jednocześnie platforma będzie umożliwiać pracodawcom odpowiadanie na potrzeby i oczekiwania pracowników, tak aby zwiększyć ich satysfakcję z pracy, zminimalizować ryzyko odchodzenia dobrych pracowników, ale tez umożliwić pozyskiwanie nowych pracowników. Ostatni etap prac na portalem iniJOB.com można śledzić na blogu StartupLife.pl.

„Mordor na Domaniewskiej” powstał jako mój osobisty „wentyl bezpieczeństwa” wobec bezradności w korpo. Wiedziałem, że niewiele mogę zmienić w otoczeniu, w którym pracuję. Cieszę się, że fanpage „MnD” tak się rozrósł i dostarcza rozrywki wielu pracownikom biurowym, nie tylko w korporacjach, ale też w urzędach czy mniejszych firmach, bo Mordor to stan umysłu a nie miejsce. Jednak, jak powiedział Winston Churchill narzekać każdy potrafi, pewnie dlatego robi to każdy głupiec – mówi Rafał Ferber, twórca fanpage’aTym bardziej podoba mi się inicjatywa iniJOB, która będzie zachęcać do konkretnego działania. Cieszę się, że „Mordor” będzie miał swoją cegiełkę w zmienianiu miejsc pracy. Może kiedy odniesie sukces, takie miejsca jak mój fanpage nie będą już potrzebne, bo pracodawcy nawiążą dialog z pracownikami i skończą z jednostronną komunikacją z pozycji siły – dodaje.

Mordor na Domaniewskiej

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...