Ewa Ziętek-Maciejczyk na PR & Marketing Managera w Result Media

Informacja Prasowa - 29.08.2019
115

Ewa Ziętek-Maciejczyk na PR & Marketing Managera w Result Media

Agencja marketingu internetowego Result Media ma nowego PR & Marketing Managera. Została nim Ewa Ziętek-Maciejczyk, do której zadań będzie należało kreowanie i prowadzenie komunikacji w mediach oraz budowanie wizerunku firmy.

Ziętek-Maciejczyk przez 19 lat pracowała w mediach, m.in. w INFOR PL, Gremi Media oraz Wiedzy i Praktyce. Była dyrektorem marketingu oraz redaktor naczelną grupy publikacji z tematyki prawa gospodarczego i prawa pracy. Odpowiadała także za strategie i rozwój serwisów internetowych oraz czasopism i książek. Z pierwszego wykształcenia jest polonistką, później ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunkach: Marketing internetowy i Zarządzanie w mediach. Ewa Ziętek-Maciejczyk ma również doświadczenie we współpracy ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w zakresie publikacji na temat marketingu internetowego.

 

Chcemy skorzystać z redakcyjnego i marketingowego doświadczenia Ewy, aby jeszcze lepiej komunikować się z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Relacje te należy budować na silnych fundamentach profesjonalizmu i otwartości na potrzeby partnerów biznesowych. Dlatego właśnie Ewie, jako osobie z dużym doświadczeniem w kreowaniu i koordynowaniu współpracy z partnerami biznesowymi oraz świetną znajomością rynku mediów, powierzyliśmy zadanie budowania wizerunku naszej agencji– mówi Konrad Spoczyński, prezes zarządu Result Media.

 

Pasją Ewy Ziętek-Maciejczyk jest kino. Współpracuje ona także z producentami filmów fabularnych i dokumentalnych przy tworzeniu strategii marketingowych i pozyskiwaniu sponsorów.

Na stanowisku PR & Marketing Managera w Result MediaPR & Marketing Managera w Result Media zastąpiła Adama Bodziaka, który rozstał się z firmą.

LinkedIn Ewa Ziętek-Maciejczyk

 

Comments

comments

115
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...