ETi promuje wyjątkowe wafelki Dare

Informacja Prasowa - 20.05.2019
110

ETi promuje wyjątkowe wafelki Dare

„Dare. Odważ się na nowe” – pod takim hasłem ruszyła akcja promocyjna jednego z  produktów firmy ETi Polska. Za pełną obsługę mediową odpowiadają agencje UM i Reprise.

Firma ETi Polska ruszyła z kampanią promocyjną wafelków Dare, będącychpołączeniem delikatnego wafelka, intensywnie kakaowego kremu i ciemnej czekolady. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – wafelka oraz mini-wafelków w opakowaniu do dzielenia się.

Działania reklamowe Dare realizowane są w ramach wielokanałowej kampanii promocyjnej. Osią akcji reklamowej jest cykl imprez, który rozpoczął się od eventu w Poznaniu. W kolejne weekendy strefa Dare znajdzie się m.in. przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie, molo w Sopocie oraz na placu pod Gubałówką w Zakopanem.

Akcje samplingowe, organizowane przez agencje MSL oraz endorfina events, będą wspierane punktową kampanią na nośnikach OOH (wielkoformatowa i digital signage) oraz działaniami promocyjnymi w internecie i w punktach sprzedaży. Kreację reklam outdoorowych przygotowała Orchidea Group. Za planowanie i realizację kampanii w mediach odpowiadają dom mediowy UM i agencja digitalowa Reprise, należące do grupy IPG Mediabrands.

Promocja ETi Dare potrwa do końca czerwca br.  Wartość budżetu nie została podana.

Comments

comments

110
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...