Engave rozpoczyna współpracę z ContentHouse

Informacja Prasowa - 20.02.2018
298

Engave rozpoczyna współpracę z ContentHouse

Engave – nagradzana firma z zakresu bezpieczeństwa IT i rozwiązań chmurowych stawia na content marketing od agencji ContentHouse. Firma Engave, twórca m.in. rozwiązania IT – IronCloud, chcąc precyzyjniej docierać do grup docelowych ze swoimi usługami, zdecydowała się na działania content marketingowe.

Dotarcie do grup docelowych powierzyła agencji ContentHouse specjalizującej się m.in. w działaniach content marketingowych w sektorze B2B. – Decyzję o współpracy z ContentHouse podjęliśmy z kilku powodów. Jednym z nich była dobra komunikacja, która towarzyszyła nam podczas negocjacji konkretnych działań, jakie zaproponowała agencja. Razem szukaliśmy takich rozwiązań, które wpisują się w szerszą strategię content marketingową firmy Engave S.A. – mówi Adrianna Kilińska, wiceprezes zarządu w firmie Engave S.A. i dodaje: – Cel mamy wspólny i jeden – chcemy efektywnie wykorzystać ten kanał komunikacji do wsparcia biznesu i nowej marki IronCloud oferującej usługi z zakresu zabezpieczania i przechowywania danych w chmurze. Jestem przekonana, że wspólne projekty z ContentHouse przyniosą biznesową wartość nie tylko mojej firmie, dostarczą ją również moim klientom i o to będziemy się wszyscy starać.

W ramach współpracy ContentHouse będzie odpowiadał za opracowanie strategii komunikacyjnej, budowę struktury redakcyjnej portalu na temat bezpieczeństwa IT i rozwiązań chmurowych, prowadzenie oraz zakup mediów. Engave istnieje od 2010 roku. Realizuje projekty z zakresu bezpieczeństwa IT dla takich instytucji jak Poczta Polska, NFZ, ZUS czy TVP. W 2017 roku wdrożyła dla stolicy Kazachstanu system informacji pasażerskiej transportu publicznego w ramach EXPO 2017. Engave to również właściciel pierwszego w Polsce Laboratorium Infrastruktury Informatycznej (ENGAVE PERFORMANCE LAB). Jest laureatem licznych nagród biznesowych. DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA:

Comments

comments

298
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...