Empik poszerza sieć dystrybucji stacjonarnej

Informacja Prasowa - 12.06.2019
241

Empik poszerza sieć dystrybucji stacjonarnej

Popularna marka realizuje plan ekspansji i tylko w maju otworzyłakolejne trzy salony pod szyldem Empik. Dostęp do szerokiej oferty produktów pozwalających rozwijać rozmaite pasje i zainteresowania zyskalimieszkańcy Cieszyna. Nowe sklepy pojawiły się takżew Warszawie i Bydgoszczy. Empik przeprowadziłrównież kilka modernizacji istniejących lokalizacji. A we Wrocławiu uruchomiono dwa sklepy Papiernik by Empik.

Tylko w majuna empikowej mapie Polski pojawiły się trzy nowe salony – w nowo wybudowanej Galerii Młociny w Warszawie, cieszyńskiej galerii Stela oraz w centrum handlowym Fordon w Bydgoszczy. Pierwszy Empik w Cieszynie położony jest w dogodnej dla mieszkańców lokalizacji – w nowo wybudowanej galerii, w samym centrum miasta. Bydgoszczanie, którzy ofertę sieci znają już z trzech prężnie działających salonów, mogą teraz odwiedzać nowy sklep w mniejszym formacie (o powierzchni 200m2)przy ulicy Stanisława Skarżyńskiego 10. Sklepy dają nie tylko dostęp do bogatej oferty książek, muzyki, filmu, gier planszowych czy artykułów kreatywnych, lecz także możliwośćodbierania zamówień złożonych w sklepie internetowym i Empik Foto oraz za pośrednictwem Ekspresowej Rezerwacji (tzw. Click & Collect).

Z kolei we Wrocławiu w maju otwarto dwa salony Papiernik by Empik. Pierwszy znajduje się przy ulicy Chorwackiej, drugi zaś w nowym obiekcie biurowo-usługowym Street Point przy ulicy Strzegomskiej. Wrocławskie salony zamykają pierwszą dziesiątkę testowanej sieci. Koncept zakłada małe sklepy z artykułami szkolnymi, biurowymi, papierniczymi i kreatywnymi wzbogacone o pozycje z list bestsellerów Empiku. W Papierniku klienci znajdą także gry i zabawki, co sprawia, że jest to lokalna kopalnia pomysłów na prezent. Oprócz szerokiego asortymentu, znajduje się tam także punkt odbioru przesyłek ze sklepu internetowego Empiku oraz Empik Foto.

Wkrótce zostaną otwarte także kolejne Empiki w formacie Future Store. Rozpoczęto przebudowę sklepów w centrach handlowych: Rzeszów City, Bielsko Biała Sfera i bydgoskim Focus Mall. Podczas remontu wszystkie salony działają w zmniejszonej formie lub w lokalizacji tymczasowej.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...