Elle Style Awards 2022 – najbardziej prestiżowe nagrody świata mody rozdane!

Informacja Prasowa - 06.04.2022
98

5 kwietnia już po raz ósmy zostały wręczone statuetki Elle Style Awards

5 kwietnia już po raz ósmy zostały wręczone statuetki ELLE STYLE AWARDS. To międzynarodowa nagroda, którą ELLE przyznaje na całym świecie najlepszym projektantom, modelkom, fotografom. W tym roku zwycięzcy konkursu, osobowości świata mody i kultury, goście i partnerzy Burda International Polska – wydawcy magazynu ELLE, spotkali się podczas uroczystej gali na Trybunie Honorowej Warszawskiego Toru Wyścigów Konnych.
Statuetki ELLE Style Awards, ufundowane przez firmę jubilerską Apart, trafiły do rąk zwycięzców konkursu w sześciu kategoriach wpisanych w charakter magazynu ELLE: Fotograf Roku, Odkrycie Roku, Marka Roku, Modelka Roku, Ikona Stylu, którą wybrały czytelniczki w głosowaniu w serwisie ELLE.pl i po raz pierwszy w kategorii: Moda Audiowizualna.
Galę wręczenia nagród poprowadził Olivier Janiak, a rozpoczęła ją Joanna Lorynowicz – redaktorka naczelna magazynu ELLE, witając wszystkich gości. Relacje z wydarzenia można było śledzić na profilach społecznościowych ELLE. Kto zdobył tegoroczne statuetki? O kim nie przestajemy mówić w tym roku i komu nagroda otwiera drzwi do kariery?
Oto wyniki ESA 2022:
Ikona Stylu – AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK
Prezenterka telewizyjna i radiowa. Znana z oryginalnego stylu, który odzwierciedla najnowsza kolekcja „Zocha” nawiązująca do sztuki Zofii Stryjeńskiej i zrealizowana razem z marką VICHER.
Marka Roku – LEBRAND
Każdy rok to dla Pauliny Pyszkiewicz, założycielki marki LEBRAND, kolejny krok milowy w karierze. Ekspansja za granicę to jeden z nich.
Modelka Roku – MAJA ZIMNOCH
Bohaterka wrześniowej okładki ELLE. Zanim cztery lata temu zadebiutowała na wybiegu Diora i Valentino, trenowała piłkę nożną.
Odkrycie Roku – BOŻENA WYDROWSKA
Znana jako Bożna. Jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny voguingowej i promotorka kultury ballroom.
Fotograf Roku – LOLA BANET
Ukończyła prawo na Uniwersytecie we Wrocławiu, ale zamiast na sali sądowej wolała widzieć siebie za obiektywem. Debiutowała na łamach ELLE.
Moda Audiowizualna – LUKE JASCZ
Czyli Łukasz Jasiukowicz. Autor nowatorskich teledysków i video związanych z modą. Ostatnio eksperymentuje z cyberprzestrzenią.
Wieczór uatrakcyjnił występ Luny, która jest odkryciem polskiej sceny alternatywnej. Goście mogli podziwiać pokaz voguingowy przygotowany przez Bożenę Wydrowską – tegoroczną laureatkę ESA w kategorii Odkrycie Roku oraz kolektyw Kiki House of Sarmata. Na uwagę zasługiwały prace ukraińskich artystów takich jak Yuliya Postushna – stylistka i projektantka, Artur Verkhovetskyi – utalentowany fotograf, którzy od wielu lat związani są ze światem mody.

akpa20220405_esa_mp_9877-1.jpg

Comments

comments

98
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...