Dzieje się świątecznie w Radiu ZET

Informacja Prasowa - 08.12.2023
19

„Gwiazdkowy pociąg”, „Świąteczny konwój” i „Honda pod choinkę” to przedświąteczne atrakcje

„Gwiazdkowy pociąg”, „Świąteczny konwój” i „Honda pod choinkę” to przedświąteczne atrakcje, które w tym roku Radio ZET przygotowała dla swoich słuchaczy. Tradycyjnie rusza też charytatywna „Akcja Serce” Fundacji Radia ZET.

Przedświąteczna atmosfera na dobre zagościła na antenie Radia ZET. W Mikołajki ruszył „Gwiazdkowy pociąg Radia ZET”, a w nim zetkowy Święty Mikołaj, w rolę którego wcielają się prowadzący stacji. Codziennie (poniedziałek-piątek) do 21 grudnia można go spotkać na różnych trasach kolejowych w całej Polsce. Oprócz rozdawania słodkich prezentów Mikołaj zbiera od podróżnych świąteczne życzenia dla najbliższych. Najciekawsze będzie można usłyszeć na antenie 25 i 26 grudnia, a ich autorzy otrzymają po 1 tys. zł.
honda pod choinkę.png
To nie jedyna okazja do zdobycia prezentów od Radia ZET. W przedświątecznym konkursie „Honda pod choinkę w Radiu ZET” słuchacze mogą wygrać vouchery na paliwo, a w finale głównym, który odbędzie się 22 grudnia, zwycięzca antenowego pojedynku odjedzie Hondą eNy1. Żeby wziąć udział w zabawie należy wypełnić formularz dostępny na Radiozet.pl i odpowiedzieć na pytanie „Jak ładujesz swoje akumulatory na Święta?” Szczegóły zabawy TUTAJ.
świąteczny konwój.jpg
Jak co roku stacja odwiedzi najpiękniejsze jarmarki świąteczne centralnej i południowej Polski w ramach akcji „Świąteczny konwój Radia ZET”. Tym razem czerwone miasteczka z atrakcjami i prezentami dla najmłodszych i trochę starszych zawitają do Łodzi (8.12), Rudy Śląskiej (9.12), Szczyrku (10.12), Poznania (15.12), Częstochowy (16.12) Oleśnicy (17.12),  Wrocławia (22.12) oraz Ustronia (23.12).
Akcja-Serce-Iskierka-ktora-rozswietla-nasze-zycie.-Julka-pokazuje-nam-co-znaczy-prawdziwa-milosc_content.webp
Tradycyjnie w grudniu Radio ZET nie zapomina również o najbardziej potrzebujących. Wysyłając SMS o treści „Serce” pod numer 75 265 słuchacze pomogą sfinansować rehabilitacje dzieci z niepełnosprawnościami. Na antenie będzie można usłyszeć, a w mediach społecznościowych i Radiozet.pl zobaczyć, relacje ze spotkań prowadzących stacji z najmłodszymi podopiecznymi Fundacji Radia ZET, którzy podzielili się swoimi historiami i marzeniami. Wszystko w ramach dorocznej „Akcji Serce”, trwającej do 24 grudnia.

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...