Dot360 dla e-wolontariat.pl

Informacja Prasowa - 04.09.2017
86

Dot360 dla e-wolontariat.pl

Agencja interaktywna Dot360 stworzyła na zlecenie fundacji Moje Stypendium projekt graficzny, system zarządzania i hosting dla nowego serwisu e-wolontariat.pl. Jest to pierwszy w Polsce serwis,  poświęcony promocji e-wolontariatu.

Serwis e-wolontariat.pl to baza informacji i zbiór dobrych praktyk dla każdej osoby zainteresowanej działaniem na rzecz innych w wirtualnym świecie. Rozpoczął on swoją działalność 13 listopada 2009 roku od zorganizowania w warszawskim BUW-ie wydarzenia  inauguracyjnego.

Agencja Dot360 pracowała przy tym projekcie z dużym zaangażowaniem. Uczestniczyła w każdym z etapów budowania serwisu, zaczynając od początkowych dyskusji na temat kształtu projektu, po konkretne rozwiązania informatyczne. Dot360 dodatkowo stworzył na wydarzenie inauguracyjne w BUW-ie narzędzie do promocji e-wolontariatu, pozwalające wysłać na dużą skalę manifest e-wolontariatu. W Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przez ponad dwie godziny każdy, kto miał chęć mógł zasmakować bycia e-wolontariuszem wykonując wylosowane zadania. Działając wirtualnie pomagał realnie. Pozycjonowaniem oraz rozpoznawalnością  strony w wyszukiwarkach zajęła się Agencja PerformanceMEDIA. System stworzony na potrzeby promocji serwisu został po imprezie uruchomiony na e-wolontariat.pl.

Agencja interaktywna Dot360 współpracując z nami przy stworzeniu serwisu e-wolontariat.pl wykazała się nieszablonowym podejściem do tematu strony oraz sytemu informatycznego. Była dla nas ogromnym wsparciem na każdym etapie realizacji projektu – mówi Paweł Łukasiak z Fundacji Moje Stypendium.

Dot360 zamierza pracować nad dalszym rozwojem serwisu, aby stał się on najlepszym miejscem dla osób chcących zaangażować się w e-wolontariat.

Comments

comments

86
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...