„Doradca smaku” wraca do kuchni. Zwieger sponsorem dziesiątego sezonu programu

Informacja Prasowa - 28.02.2019
300

„Doradca smaku” wraca do kuchni. Zwieger sponsorem dziesiątego sezonu programu

„Doradca smaku” wraca do kuchni. Zwieger sponsorem dziesiątego sezonu programu

Wiosną Robert Sowa znów sięgnie po garnki, noże i patelnie marki Zwieger, gotując w programie „Doradca smaku”. Zdjęcia do dziesiątego już sezonu ruszyły w styczniu. Nowe odcinki będzie można oglądać od marca w telewizji TVN, w paśmie wieczornym, tuż przed jednym z najpopularniejszych polskich seriali.

Już od 4 marca na kanale TVN pojawią się nowe propozycje kulinarne znanego i lubianego kucharza, który kontynuuje współpracę z „Doradcą smaku”. W nowym sezonie nie zabraknie znanego z poprzednich edycji sprzętu Zwieger – firma bowiem po raz szósty sponsoruje program. Garnki, patelnie i noże marki pojawią się we wszystkich odcinkach serii.

– Sprzęt dobrej jakości w rękach mistrza kuchni to duża wartość dla widza – mówi Grzegorz Kozieł, ekspert marki Zwieger. – Jakość patelni czy noża ma ogromne znaczenie dla czasu i komfortu gotowania. Przygotowywanie potraw staje się obecnie pasją coraz większej liczby Polaków. Gotują dużo i coraz świadomiej sięgają tak po nowe składniki, jak i narzędzia. Wielu z nich jednak wciąż jeszcze nie wie, czym się kierować, wybierając sprzęt kuchenny. Staramy się to zmienić. Liczymy na to, że widzowie, oglądając „Doradcę smaku”, zauważą, o ile łatwiej i sprawniej pracuje się ze sprzętem wysokiej jakości – tłumaczy.

Podobnie jak do tej pory program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10, a powtórki o godzinie 7.50 następnego dnia.

W styczniu tego roku program gromadził przez telewizorami prawie 1,1 miliona osób z grupy komercyjnej 16-49, niewiele mniej niż emitowany chwilę później serial „Na wspólnej”, popularna polska telenowela.

Comments

comments

300
Komentarze
  • Dorota Kosecka

    Nie oglądam „doradcy” smaku – za tłusto (dominuje karkówka) i śmierdząco (czosnek) 🙁

Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...